Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Bal Wszystkich Świętych 2019 (2019-11-26 02:19:36)
Dnia 31 października 2019 r. w Wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych kolejny raz spotkaliśmy się, aby uwielbić Boga w Jego świętych. "Święci w rodzinie" - to temat tegorocznego balu. Bohaterami przedstawienia była rodzina Martin: święci rodzice Zelia i Ludwik oraz siódemka ich dzieci, z których pięć córek osiągnęło dorosłość i wstąpiło do zakonu. Następnie udaliśmy się do naszej szkoły (SP35).

Uczestnikami były dzieci z naszej parafii, jak również dzieci z okolicznych parafii. Dzieci przebrane były za wybranych przez siebie świętych, gdzie tańczyły radośnie przy dźwiękach piosenek religijnych. W trakcie balu oprócz tańców i zabaw odbywały się także konkursy z nagrodami m.in. na temat wiedzy o świętych czy najlepszego przebrania. Była to również okazja do poznania ciekawych postaci świętych i ich życia. Na wspaniale roztańczonych 'świętych' czekały również pyszne ciasta, ciasteczka i soki. 

Tegoroczny Bal przypomniał, że przeżywanie uroczystości Wszystkich Świętych jest świętem wesołym, pełnym pozytywnego myślenia, jak również, że każdy z nas jest powołany do świętości.Galeria djęć i filmów: TUTAJ