Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Boże Miłosierny dziękuję Ci za wszelkie łaski,Twoją miłość i niezgłębione Miłosierdzie.Jezu ufam Tobie!
Panie Boże Miłosierny modlimy się za wszystkich dotkniętych nawałnicami za zmarłych o łaskę nieba ,a rannych o powrót do zdrowia.Jezu ufam Tobie!
Bozemu Miłosierdziu powierzamy zabitych w zamachach w Hiszpanii i w wielu innych miejscach w Europie oraz o łaskę powrotu do zdrowia rannych.Jezu ufam Tobie.
Prosimy w pokornej modlitwie Miłosiernego Pana o udaną operację i szybki powrót do zdrowia dla Mirosława Żmudy .Polecamy Bożemu Miłosierdziu lekarzy,personel medyczny .Jezu ufam Tobie!
Bogu Miłosiernemu dziękujemy za trud posługiwania w parafii Bożego Miłosierdzia w Szczecinie Księdzu Maciejowi Piotrowskiemu opiekunowi Wspólnoty Apostołów .Niech promienie Miłosierdzia otaczają jego osobę w nowym miejscu posługi Kapłańskiej.Jezu ufam Tobie.!
Boże przyjdż z pomocą do Patryka, uzdrowieniem, wyrwij go z sideł szatańskich i pomóż nomalnie żyć, wlej w jego serce Swoją Miłość i Pokój. Uzdrów Arletę, pomóż jej w życiu, uzdrów małą Nadię, Mariusza. Uzdrów Paulinkę z lenistwa, chorób kręgosłupa, trądziku i innych dolegliwości. Przyjdż z pomocą do naszej rodziny. Beata
Niechaj będzie pochwalony Przenajświętszy Sakrament teraz i zawsze i na wieki wieków amen .Jezu ufam Tobie.
Dziękuję Panie Boże za wszelkie Dary i Łaski z Twojej Ręki. Beata
Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie duchowe, psychiczne i fizyczne dla Asi, siły do życia, pracy i wychowywania Ewy oraz o porozumienie i ugodę z Markiem w sprawie mieszkania, godziwego utrzymania i opieki nad dzieckiem
Proszę w intencji moich wszystkich trudnych sprawa rodzinnych, osobistych i zawodowych o Boże błogosławieństwo i światło Ducha św.
Modlitwa o zdrowie psychiczne dla Grzegorza ++
Boze Miłosierny Twej opiece polecamy naszego brata Mirosława ze Wspólnoty Apostołów Miłosierdzia Bozego ze Szczecina który w najblizszych dniach będzie miał operację.Modlimy się opotrzebne łaski dla lekarzy ,oraz dla całego personelu. Jezu ufam Tobie.!
Bożemu Miłosierdziu powierzamy ofiary nawałnicy ,tragicznie zmarłe harcerki,osoby dorosłe ,tych którzy utracili domy ,rannych o szybki powrót do zdrowia.Jezu ufam Tobie!
Panie Boże, proszę Ciebie o szczęśliwy powrót z rejsu jachtem moich Bliskich, żeby wrócili zdrowo i bezpiecznie - Ewa
Miłosierny Boże,proszę Cię o opiekę dla mnie i męża podczas wyjazdu za granicę.Proszę o udaną podróż i szczęśliwy powrót do domu.Jezu,ufam Tobie.
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE , SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE.
Boże Miłosierny,proszę Cię otocz mnie swoją opieką miej mię zawsze swoich rękach i do pomóż mi abym zerwał ze złem .Proszę ciebie Jezu abyś chronił mię przed wrogami i proszę ciebie abym mógł żyć bez lęku .Jezu,ufam Tobie.
Modlitwa w intencji uzdrowienia zycia Grzegorza,abyGgrzesiek opuścił środowisko narkomanów, złodziei.
Jezu Miłosierny,proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla Edyty i wybudzenia jej ze śpiączki.Proszę aby zdrowa wróciła do swej córeczki.Jezu,ufam Tobie.
Panie Boże,dziękuję Tobie za otrzymane łaski i opiekę nad moją rodziną.Jezu,ufam Tobie.
O potrzebne łaski, cud miłości i łaskę małżeństwa dla Piotra i Anety
Miłosierny Boże uratuj nasze małżeństwo ...nawróc i uwolnij od związku z inną kobietą mojego męża Michała.pozwól.mu wrócić w miłości wierności uczciwości i jedności do naszego sakramentalnego zwiazku..połącz Nas Panie w miłości na nowo..Jezu Ufam Tobie!
Proszę o miłosierdzie Boże dla duszy zmarłego Edwarda CZMIELNIKA. BŁAGA RODZINA Z HORODŁA NAD BUGIEM
Jezu Milosierny dziekuje Ci za wszystkie otrzymane laski.Prosze o dalsza opieke nad nasza rodzina.Szczegolnie prosze o zdrowie,dobre wyniki badan,zdrowie dla corki i jej poczetego dziecka i szczesliwe rozwiazanie o prawidlowy rozwoj mowy dla wnuczki.Blagam o silna wiare,wyzwolenie ze zlych nalogow,dobra prace dla syna i dobre ulozenie zycia dla dzieci,zeby nikt z naszej rodziny nie odszedl z tego swiata nie pojednany z Toba.Jezu Ufam Tobie.
Dziękuję Boże Miłosierny za Twoją Miłość, za wszelkie Dary i Łaski dla naszej rodziny i całego świata. Zaopiekuj się naszą rodziną. Bądż z nami w podróży, żebyśmy szczęśliwie powrócili do domu. Pomóż tym , którzy potrzebują Twojej pomocy. Beata
Boże Miłosierny,proszę Cię otocz mnie i męża swoją opieką w trakcie wyjazdu do Francji w miesiącu sierpniu.Proszę o udaną podróż oraz szczęśliwy powrót do domu.Jezu,ufam Tobie.
Jezu Miłosierny proszę o nawrócenie dla Marcina.
Panie Jezu Miłosierny proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie. ++
Dziękuje Ci Jezu, że wpłynąłeś na decyzje syna od mojej koleżanki Lili by nie rzucał szkoły i odsunąłeś od niego lenistwo. Dobrze, że zrozumiał fakt, iż wykształcenie w dzisiejszych czasach jest najważniejsze. Dziękuje Jezu Kocham Cie.Gosia
Panie Jezu Miłosierny, proszę Cię pomóż mi podnieść się i zwrócić się ku Twemu Miłosiernemu Sercu. Błagam Cię gorąco o poznanie woli Twojej, o dobre przygotowanie do Sakramentu Pokuty i szczery żal za grzechy,o szczere spojrzenie na siebie w świetle Twego Miłosierdzia, abym poznała co oddziela mnie od Ciebie i mogła to naprawić. Proszę pomóż mi w tej trudnej sprawie. Jezu, ufam Tobie!
12345678910...