Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezusowi Miłosierdzia polecamy opiekuna Archidjecezjalnego Wspólnoty Apostołów Miłosierdzia Bożego Ks. Proboszcza z Troszyna Pawła Nowotarskiego w dniu imienin.Jezu ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny polecamy Twojej opiece Ks. Bronisława Jałowca w dniu 80 urodzin.Prosimy o potrzebne łaski na dalsze lata.Jezu ufam Tobie!
Jezusowi Miłosiernemu polecamy Ks. Piotra w dniu imienin,prosząc o potrzebne Łaski.Jezu ufam Tobie!
Miłosierdziu Bożemu powierzamy zmarłą członkinię naszej Wspólnoty Apostołów Miłosierdzia Bożego z Chojny śp. Alicję Wiśniewską.Wieczny odpoczynek racz dać jej Panie.
Dziękuję Panie Boże za wszelkie Dary i Łaski, pomoc. Przyjdż Ojcze Miłosierny do naszego domu z Miłością, Radością, Uzdrowienie. Beata
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE , SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE.
Panie Boże Miłosierny dziękuję Ci za Twoje Dary i Łaski dla naszej rodziny, za Miłość, Wiarę, Nadzieję, pomoc.Dziękuję za miniony rok szkolny za sukcesy Paulinki.Za uzdrawianie Nadii i jej rodziców. Proszę wesprzyj Patryka, pomóż mu w jego życiu, prowadż właściwymi drogami, uwolnij od uzależnień szczególnie papierosowych.Postaw dobrych ludzi na jego drodze, aby mu dopomogli w drodze do Ciebie. Daj mu dobrą żonę , jeśli Twoja Wola taka i jego przeznaczenie.Wlej w jego serce radość i nadzieję.Proszę o opiekę nad naszą rodziną i pomoc dla nas wszystkich, szczególnie uzdrowienie Paulinki z dolegliwości skórnych i skrzywień kręgosłupa. O wsparcie dla naszego małżeństwa. Beata
Miłosierny Boże, ulecz małżeństwo mojej córki...Pozwól, aby moja wnuczka miała rodziców...
Dziękuję Panie Jezu za Twoje Dary i Łaski dla naszej rodziny. Pomóż Patrykowi uporządkować swoje życie, daj mu rozum , rozsądek w postępowaniu i właściwym działaniu w życiu, zaopiekuj się nim, ukarz mu właściwą jego drogę. Pomóż naszej rodzinie i wszystkich potrzebującym Twojej pomocy. Beata
Panie Jezu Twojemu Miłosierdziu polecam Piotra proszę ,żeby pomyślnie zdał wszystkie egzaminy.++
Proszę w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.
Najświętsze Serce Jezusa dziękuję za wszelkie łaski, którymi obdarzasz mnie i moją rodzinę. Proszę o łaskę zdrowia dla mojej córki. Serce Jezusa ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję.
Panie Jezu Miłosierny uzdrów małą Nadię, pomóż w pokoju i radości rosnąć i rozwijać się. O rozum i rozsądek dla mojej córki Arlety w wychowywaniu dziecka, o wsparcie dla Mariusza, Patryka,zdrowie dla Paulinki, Beaty, Janusza. Dziękuję Panie Jezu za Twoją Obecność wśród nas. Beata
Panie Jezu prayjdż z Miłością do naszego domu i pomóż. Uzdrów Patryka, Nadię, Arletę, Paulinkę, Beatę, Janusza, Mariusza.Szczególnie pomóż małej Nadii z jej układem pokarmowym ulecz go.Dopomóż nam. Dziękuję za Twoje Dary i Łaski, za Twoją Obecność, Miłość. Beata z rodziną
Przez nieskończone zasługi Najświętszego Serca Jezusa i wstawiennictwo Niepokalanego Serca Marii modlę się o nawrócenie grzeszników. Proszę Jezu Miłosierny nawróć moją koleżankę na drogę wiary, aby w niedziele i Święta znowu zaczęła z córką chodzić do kościoła. Proszę odsuń od niej szatana, który ją kusi unikać Ciebie Kochany Jezu i Twojej mamy Marii we mszy św i modlitwie. Twoja córka.
Kochany Jezu dziękuje Ci że osoba o której wiesz się ze mną skontaktowała- napisała, proszę niech robi to częściej Błagam o cud, niech mnie znowu nie ignoruje. Twoja córka
Miłosierny Jezu, dziękujemy za łaski otrzymane w ciągu 23 lat wspólnego życia małżeńskiego, prosimy o opiekę nad nami i naszymi dziećmi. Ania i Norbert
Panie Jezu bogaty w miłosierdzie, proszę o zdrowie dla mojej Mamy, daj Jej siły duchowe i fizyczne potrzebne podczas długotrwałego leczenia. Jezu, ufam Tobie.
Panie Jezu, proszę o dar życia wiecznego dla Dziadka Antoniego ++
Panie Jezu, dziękuję za wszystkie łaski, którymi obdarzasz mnie i moją rodzinę. Proszę o łaskę zdrowia dla mojej córki. Najświętsze Serce Jezusa ufam Ci i w tobie pokładam nadzieję.
JEZU MIŁOSIERNY DZIĘKUJĘ ZA WSZELKIE ŁASKI JAKIE OTRZYMALIŚMY I DALEJ PROSZĘ OTOCZ OPIEKĄ MOJEGO MĘŻA, SYNA, DAJ SPOKÓJ W TRUDNYCH CHWILACH.
Jezu Miłosierny i kochany czuwaj nad Tomkiem w tym trudnym dla niego czasie. Wspieraj go i nie pozwól by się smucił. Proszę pomóż mu rozwiązać większość problemów. Proszę niech poczuje, że jest osoba co go całym sercem wspiera Twoja córka.
Dziękuję Ci Jezu za zdrowie moje i mojej rodziny. Proszę Cię o rozwój mojej działalności, dużo pracy, zadowolonych klientów oraz o pogodę ducha.M
Proszę o nawrócenie Janka aby odnalazł drogę ?
Pragnę podziękować Miłosierdziu Bożemu za udaną operację wszystkim osobom które wspierały moją osobę modlitwą, dobrym słowem .Jezu ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny polecamy naszego Ks. Proboszcza Zdzisława o powrót do zdrowia i potrzebne łaski na czas rekonwalescencji. Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij.
Miłosiernemu Bogu dziękujemy za 40 lat posługi kapłańskiej i biskupiej Metropolicie Szczecińsko-Kamieńskiemu Ks. Arcybiskupowi Andrzejowi Dziędze. Życzymy opieki Jezusa Miłosiernego i Matki Bożej Kapłańskiej.
Miłosierny Panie, dziękuję za wszystko ,pomóż, poukładaj moje życie...++
Panie Jezu bogaty w miłosierdzie, proszę Cię o zdrowie dla mojej Mamy, daj Jej siły duchowe i fizyczne podczas długotrwałego leczenia. Jezu, ufam Tobie
Panie Jezu, proszę o potrzebne łaski dla Norberta w dniu Jego Imienin
12345678910...