Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Panie Jezu proszę o szczęśliwy przebieg zabiegu, zdrowie, obfite błogosławieństwo i potrzebne łaski Ducha Świętego dla całej rodziny.
Panie Boże dziękuję Ci że mnie nie opuszczasz, za miłość Twoją i Opiekę, Dary i Łaski. Beata
Jezu Miłosierny, proszę, pomóż mi w nauce, bo mam problemy. Rozjaśnij mój umysł i spraw, by ludzie docenili moje starania mimo błędów i żeby nie przekreślali moich umiejętności. Pomóż mi, bo wiele rzeczy mi nie wychodzi i nie mogę udowodnić, że też coś wiem, umiem i do czegokolwiek się nadaję. Pomóż. Czciciel
Proszę o przebaczenie gdyż nie wiedziałam co czynię za starego życia
Proszę o uzdrowienie Marty, która pomogła mi w cierpieniu
Proszę o zbudzenie do życia alkoholików aby nie uciekali od siebie
Proszę o szczęśliwy zabieg i zdrowe mocne kości. Proszę o Błogosławieństwo dla lekarza prowadzącego mnie. I o łaski dla wszystkich lekarzy i pacjentów
Proszę o opiekę zdrowie i życie dla kochanego Mariusza.
Proszę o opiekę i nawrócenie dla Juliana Jurka Norberta Marcina Mamy Taty
Proszę o opiekę i zdrowie dla Emci i Sisi
Proszę o dobre zdrowie
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE , SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę o dar zdrowia dla Ks. Kan. Januarego.Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu dziękuję za Twoją Obecność i miłość, dobroć. Kochaj nas i naucz kochać. Uzdrów Patryka, Arletę, Paulinkę, Nadię, Janusza, Mariusza, mnie. Pomoż potrzebującym. Beata
Panie Jezu proszę abyś połączył na nowo, uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał dla nas łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania.
Przepraszam Ciebie Boże za wszystkie złe rzeczy dziękuję za wszystkie ŁASKI Niepojęte. Proszę o trzeźwość dla świata i o miłość wzajemną
Przepraszam Ciebie Boże za wszystkie złe rzeczy dziękuję za wszystkie ŁASKI Niepojęte. Proszę o cierpiących ból, aby mieli ulgę w cierpieniu
Proszę o dobrych policjantów i sprawiedliwe sądy i sumiennych polityków
Proszę o dobrą medycyne dobre leczenie mądrych doktorów
Jezu Miłosierny! Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, Tak mocno jak tylko potrafię. Chciałam Cię prosić o wysłuchanie moich intencji które Ci przedstawiam w codziennej modlitwie. Proszę Cię o powodzenie w poszukiwaniu pracy. Bardzo Cię o to proszę. I we wszystkich pozostałych sprawach. JEZU UFAM TOBIE!
Proszę o potrzebne łaski dla Jacka i Oli, Tomka i Magdaleny i ich dzieci. O zdrowie dla Wojtka i wszystkie potrzebne łaski Dziękujemy za otrzymane dary.
Modlimy się o łaskę nieba dla zmarłego w dniu 30.10.2018.śp. Ks. Henryka Melerskiego,Proboszcza w parafii Sielsko ,posługującego w parafii Miłosierdzia Bożego w Szczecinie członkowie Wspólnoty Miłosierdzia Bożego w Szczecinie.Niech odpoczywa w pokoju.Jezu ufamy Tobie.
Proszę w intencji taty Zbigniewa - nałogowego alkoholika o opamiętanie dla niego, uzdrowienie z nałogu i odzyskanie sensu i radości życia, znalezienie pracy i podjęcie długotrwałej i skutecznej terapii. Proszę również o uzdrowienie z nowotworu taty.
Panie Jezu proszę abyś połączył na nowo, uzdrowił i odrodził małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał dla nas łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.
Boże Miłosierny oddal od naszej rodziny zło , które nie pozwala nam dobrze żyć, radować się życiem, kochać .Pomóż potrzebującym Twojej pomocy. Pro Dziękuję . Beata
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE , SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE. Jezu, ufam Tobie!
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna,o miłosierdzie Boże w Bogu wiadomej dla mnie,bardzo ważnej intencji. Bóg zapłać.Sylwia.
Jezu Miłosierny proszę Ciebie abyś dopomógł Rafałowi aby ustąpiły mu dolegliwości jakie ma oraz proszę o dar zdrowia.Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny przyjdż z miłością i uzdrowieniem do naszej rodziny. Uwolnij Patryka z jego niemocy , zła , które nie pozwala mu dobrze żyć, zaopiekuj się nim ,wesprzyj go aby się otworzył na dobrych ludzi i unikał zła. Pomóż naszej rodzinie rozmawiać ze sobą i być. Dopomóż Arlecie w jej życiu. Opiekuj się Paulinką, prowadż właściwymi drogami. Kochaj nas i naucz kochać. Dziękuję za dobro i miłosc. Beata
Jezu Miłosierny polecam Ci Jerzego w 56 rocznicę urodzin prosząc dla niego dar zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opiekę Św. Patrona.Jezu, ufam Tobie!
12345678910...