Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE , SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE. Jezu, ufam Tobie.
Miłosierny Panie Jezu proszę Cię o światło Ducha Świętego i rozeznanie co dalej robić po utracie pracy. Czuwaj nade mną i prowadź. Pomóż mi się uwolnić z moich nałogów i złych nawyków. Wskaż drogę życia. Pomóż proszę w znalezieniu pracy lub otwarciu własnej działalności.
Wszechmogący i Miłosierny Boże, proszę o łaskę opamiętania dla mojego syna. Spraw o Wszechmogący i Miłosierny aby docenił, póki jeszcze czas, wartość relacji dziecka z rodzicami. Tak nam dopomóż Bóg. Amen.
Jezu bardzo Cię proszę czuwaj nad Przemkiem, aby trzymał się zdała od narkotyków i aby nie wpakował się w kłopoty i nie poszedł przez nie do więzienia. Proszę odsuń od niego złe myśli, aby mimo rozłąki był mi wierny. Proszę również by osoba u której pracuje nie znęcała się nad nim i dała mu wkońcu urlop i pozwoliła wrócić do rodzinnego miasta i do mnie. Jezu czuwaj nad Przemkiem, bardzo go kocham i się martwię o niego . Gosia
Panie Jezu daj nam nowe życie z Tobą, miłość, wsparcie na każdy dzień naszego życia dla naszej rodziny i tych , którzy tego pragną. Pomóż Nickowi w jego egzaminach, jeśli Wola Twoja taka. O uzdrowienie małej Nadii. O radość życia dla smutnych. Dziękuję Jezu Miłosierny za Twoją Obecność wśród nas. Beata z rodziną.
Proszę o pojednanie z Krzysztofem oraz o dobrego męża i łaskę założenia katolickiej rodziny.
Panie Jezu ufam tobie,prosze o zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie i rodziny.
Panie Jezu Miłosierny! Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski i proszę o wysłuchanie wszystkich moich intencji i opiekę nad moimi bliskimi i nade mną. JEZU UFAM TOBIE!
Dziękuję Ci Jezu Miłosierny za Twoją Obecność w moim życiu i mojej rodziny, pogłębiaj tę jedność z nami i tymi , którzy Cię szukają, Twojej miłości. Beata
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE , SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE. Jezu, ufam Tobie.
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej proszę Boga Ojca wszechmogącego o zdrowie, szczęście w życiu, odpuszczenie grzechów, bezpieczną podróż i błogosławieństwo w każdym dniu dla Ireny oraz rodzin: Jana, Aleksandra, Piotra i Kazimierza.
Panie Jezu proszę Cię o światło Ducha Świętego i rozeznanie co dalej robić po utracie pracy. Czuwaj nade mną i prowadź. Pomóż mi się uwolnić z moich nałogów. Wskaż drogę życia. Pomóż w znalezieniu pracy lub otwarciu własnej działalności. Przemień moje życie, wlej radość i spokój. Jezu ufam Tobie.
Panie Jezu Miłosierny! Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę Cię nadal o opiekę i o wysłuchanie moich intencji które Ci polecam w modlitwie. JEZU UFAM TOBIE!
Miłosierny Panie ,dziękuję Ci za wszystkie łaski, które otrzymuję. Proszę o wyleczenie moich dokuczliwych dolegliwości, o łaskę szczęśliwego rozwiązania dla mojej córki - Ani, o zdrowie dla mojego męża i jego rodziców, o zrozumienie i wzajemną miłość w naszej rodzinie. Panie, pomóż mi ...
Jezu Miłosierny,proszę o radość życia wiecznego dla śp.Tomasza.Jezu,ufam Tobie!
Boże Miłosierny,prosze o opiekę i błogosławieństwo na czas mojej podróży z mężem po Niemczech i Francji w miesiącu sierpniu.Proszę o szczęśliwy powrót do domu.Dziękuję za wszystkie łaski jakimi nas obdarzasz.Jezu,ufam Tobie!
Proszę o pojednanie z Krzysztofem oraz o dobrego męża i łaskę założenia katolickiej rodziny.
Panie Jezu Miłosierny! Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę nadal opiekuj się mną i moimi bliskimi, miej nas nadal w swojej opiece. Prosze o wysłuchanie moich intencji. JEZU UFAM TOBIE!
Proszę Panie Jezu za wstawiennictwem Maryi Panny o zdrowie i obfite błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Martyny, Jessie, Ireny, Małgorzaty, Michała i Jana.
Panie Jezu proszę Cię o światło Ducha Świętego i rozeznanie co dalej robić po utracie pracy. Czuwaj nade mną i prowadź. Uzdrów mnie proszę z moich nałogów i złych nawyków. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, abym odzyskał sens i radość życia. Jezu ufam Tobie.
Panie Jezu Miłosierny proszę pomoż Patrykowi w jego życiu. Wyrwij go z rąk szatańskich uzależnień , zła . Wlej w jego serce Swoją Miłość, otocz opieką, uczyń zdolnym do działania dobra i tworzenia dobrego życia dla siebie i innych. Pomoż Arlecie i jej dzieciom w wytrwaniu w zdrowiu i pokoju, miłości z Tobą Jezu, otocz ich opieką, wspieraj każdego dnia. Za mnie i Paulinkę o bezpieczną i szczęśliwą podróż i pobyt na wakacjach, opiekę Twoją Boże. Otocz naszą rodzinę wsparciem, obroną przed złem. Dziękuję Panie Jezu za wszystko. Beata
Panie Jezu Miłosierny! Dziękuję Ci ogromnie za wszystkie otrzymane łaski i proszę o wysłuchanie moich intencji które Ci przedstawiam w modlitwie. Proszę nie opuszczaj mnie i moich bliskich. JEZU UFAM TOBIE!
Proszę Panie Jezu abyś odrodził, uzdrowił i połączył na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia i przebaczenia.
Jezu Miłosierny miej mojego tatę Jerzego w swojej opiece oraz prowadź go nieustannie każdego dnia oraz proszę o Błogosławieństwo Boże dla niego.
Miłosierny Boże, ulecz moje chore ciało, oddal wszelkie dokuczliwe dolegliwości, pomóż mi .... Proszę też o opiekę nad moją córką , która spodziewa się kolejnego dziecka i nad jej rodziną. Małgorzata
Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa. Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa. I o to abym nie stracił pracy i wysokości wynagrodzenia.
Proszę gorąco o wsparcie i siły dla syna Grzegorza w jego walce z nałogiem O jego powrót do radości życia Dziękuję za otrzymane łaski
Panie Jezu Miłosierny proszę o miłość, radość, pokój w sercach spodziewających się potomstwa Arlety, Pamelii ,Kasi mam , zdrowie dla nich i ich dzieci. Otocz je opieką. Otocz opieką Patryka, Nadię, Paulinkę , wlej w ich serca miłość i pokój, radość działanie dla dobra swojego i bliżnich. Bądż z nami Jezu Kochany. Dziękuję że Jesteś z nami,za wszelkie dobro. Beata
Panie Jezu Miłosierny proszę przyjdż z miłością i pomocą do każdego członka naszej rodziny , szczególnie do Patryka. Proszę o zdrowie dla Arlety i jej dziecka i Twoją Miłość, za małą Nadię o zdrowie , opiekę . Czuwaj Jezu nasz nad nami, kochaj nas i wspieraj każdego dnia w naszym życiu. Opiekuj się Mariuszem , daj mu rozum , rozsądek, wsparcie, cel do pracy. Daj mi silę i moc do pracy pomoc do wytrawnia przy Tobie. Pomoż odnależć Ciebie moim dzieciom, postaw dobrych ludzi na naszej drodze. Dziękuję Ci Jezu Miłosierny że zawsze Jesteś ze mną i moją rodziną. Wspierasa nas i kochasz, obdarzasz Łaskami. Beata
Panie Jezu Miłosierny! Nie wiem jak Ci dziękować za szczęśliwe zakończenie drugiego roku studiów. Chciałam Cię prosić o dalszą opiekę nade mną i moimi bliskimi i o wysłuchanie moich intencji które Ci polecam w codziennej modlitwie. JEZU UFAM TOBIE!
12345678910...