Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny,dziękuję za opiekę podczas podróży i szczęśliwy powrót Marty i Piotra do domu.Jezu,ufam Tobie.+++
Boze proszę o nawrócenie dla Darii, Marty, Iwony, Andżeliki i tych wszystkich, którzy zapomnieli o Tobie i zachowują się wbrew chrześcijaństwu . Przyjdż Boze z pomocą tym , którzy jej potrzebują. Dziękuję że Jesteś ze mną i mnie chronisz przed złem. Beata
Panie Jezu,ufam Tobie,prosze o zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy i rodziny.
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE , SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE. Jezu, ufam Tobie.
Panie Jezu proszę pomoz mi z Pauliną, ze stancją z jej życiem. Otocz nas opieką i wsparciem, daj rozum i rozsądek w podjęciu właściwych decyzji. Boze Miłosierny daj siłę i moc, nadzieję na każdy dzień, radość dla naszej rodziny i dla potrzebujących. Dziękuję za Milość ,za Dary i Łaski Boże Ojcze. Beata
Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także dziadka
Jezu Miłosierny przyjdź do naszej rodziny, umacniaj nas, daj nam pojednanie i miłość. Niech się dzieje Wola Twoja w naszym życiu. Daj moim dzieciom łaskę żywej wiary i pragnienie sakramentów świętych. Błagam niech wrócą do Kościoła i swoje dzieci wychowują w łączności z Nim. Daj chorym łaskę zdrowia i siły do noszenia swojego krzyża. Otocz swoim miłosierdziem moją Mamę w jej starości a zmarłym dozwól oglądać Ciebie w niebie. Jezu ufam Tobie.
Panie Jezu Miłosierny! Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Bardzo dziękuję Ci za Kamila, że w końcu coś się zmieniło w moim życiu. Proszę Cię o wysłuchanie wszystkich moich intencji. Szczególnie tych dwóch szczególnie dla mnie ważnych. +++ JEZU UFAM TOBIE!
Panie Boże Miłosierny proszę przyjdż z miłością do naszej rodziny i pomocą. Dziękuję. Beata
Panie Jezu proszę za Patrykiem o pomoc nawrócenia do Boga, by odnalazł Jego Miłość i zmienił swoje życie, ożył .Postaw dobrych ludzi Jezu na jego drodze aby mu pomogli odnależć sens swojego życia. Wyrwij go z grzechów , ktore popełnia , ocal go. Daj mu nowe dobre życie. Za całą moją rodzinę o miłość Boga i działanie w nas, wsparcie na każdy dzień. Za ludzi , którzy potrzebują nawrócenia do Boga , dziewczyny z którymi dojeżdżam do pracy . Dziękuję za Twoją Opiekę Boże i wsparcie, że mnie nie opuszczasz, za dary i łaski, którymi nas obdarzasz. Beata
Miłosierny Panie Jezu proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do sakramentalnego męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.
Miłosierny Panie ,spójrz łaskawie na mnie i moją rodzinę. Oddal ode mnie choroby i dolegliwości, uczyń relacje z mężem bardziej życzliwe, otocz swoją Boską opieką moją córkę ,która spodziewa się kolejnego dziecka i jej rodzinę. Daj zdrowie mojej cioci Krystynie, moim chorym przyjaciółkom : Katarzynie P., Katarzynie G., Jolancie Z. , Jadwidze Sz. Panie mój, choć jest bardzo ciężko, dziękuję Ci za każdy dzień życia, za to ,że przy moich dolegliwościach mogłam doczekać emerytury i kochanej wnuczki. Panie mój, błogosław nam. M.
Jezu Miłosierny,proszę o opiekę i błogosławieństwo dla Marty i Piotra w trakcie podróży ślubnej i proszę o szczęśliwy powrót do domu.Zgodnie z Twoją Wolą.Jezu,ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, proszę o opiekę, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Marty i Piotra na Nowej Drodze Życia. Niech miłość, która ich połączyła rozkwita bez końca. Spraw, aby stworzyli pełną rodzinę. Zgodnie z Twoją Wolą. Jezu, ufam Tobie!
Boże Miłosierny,z okazji 40 rocznicy ślubu,dziękuje za wspólnie przeżyte lata z moim mężem Adamem i proszę o opiekę,miłość,błogosławieństwo oraz dobre zdrowie na dalszą,wspólną drogę życia.Jezu,ufam Tobie!+++
Dziękuję Ci Jezu Miłosierny że byłes i jesteś ze mną. Proszę o pomoc dla naszej rodziny, naszych dzieci ,szczególnie dla Paulinki' wspieraj ją, dopomóż w nowej szkole. Beata
Panie Boże,proszę o pozytywne wyniki wszystkich moich badań robionych w tym roku.Jezu,ufam Tobie!
Boże Miłosierny,dziękuję za opiekę podczas podróży i dziękuję za szczęśliwy powrót do domu.Jezu,ufam Tobie!
Boże Miłosierny, proszę o wyzdrowienie i opiekę. Jezu ufam Tobie.
Boże miłosierny proszę o rozwiązanie trudnej sprawy.
Panie Jezu ufam tobie,prosze o zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy i rodziny.
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię o uzdrowienie i odrodzenie małżeństwa Agnieszki i Michała. Doprowadź nas proszę do siebie, ulecz nasze serca. Ułóż nasze małżeństwo i ułóż nasze życie na nowo. Proszę abyśmy odbudowali w sobie miłość, która nas kiedyś połączyła i byśmy wrócili do siebie i byli razem.
Panie Jezu Miłosierny! Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o wysłuchanie wszystkich moich intencji które Ci polecam w modlitwie. Proszę opiekuj się moją rodziną i bliskimi. JEZU UFAM TOBIE!!
Proszę o modlitwę w sprawie Tobie znanej, Jezu ufam Tobie!
Milosierny Boze dziekuje za otrzymane laski, Boze daj mi serce czyste i pokorne, Panie prosze o Dary i Owoce Ducha Swietego Wieslawa
Miłosierny Panie Jezu proszę Cię o światło Ducha Świętego i rozeznanie co dalej robić po utracie pracy. Czuwaj nade mną i prowadź. Pomóż mi się uwolnić z moich nałogów i złych nawyków. Wskaż drogę życia. Pomóż proszę w znalezieniu pracy lub otwarciu własnej działalności.
Wszechmogący i Miłosierny Boże, proszę o łaskę opamiętania dla mojego syna. Spraw o Wszechmogący i Miłosierny aby docenił, póki jeszcze czas, wartość relacji dziecka z rodzicami. Tak nam dopomóż Bóg. Amen.
Proszę o pojednanie z Krzysztofem oraz o dobrego męża i łaskę założenia katolickiej rodziny.
Panie Jezu ufam tobie,prosze o zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie i rodziny.
Panie Jezu Miłosierny! Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski i proszę o wysłuchanie wszystkich moich intencji i opiekę nad moimi bliskimi i nade mną. JEZU UFAM TOBIE!
12345678910...