Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Proszę Cię Panie Jezu w mojej intencji o uwolnienie z nałogów, złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć. Daj mi silną wolę. Proszę, abym był w stanie spłacać swoje kredyty, aby w pracy wszystko dobrze się układało i w życiu osobistym, abym nie czuł się samotny, odzyskał sens i radość życia. Uzdrów mnie proszę z nadciśnienia i otyłości.
Panie Boże pomóż mi podjąć właściwą decyzję. Przyjdż z pomocą do mojej rodziny.Daj nam Panie rozum, rozsądek byśmy postępowali właściwie i podejmowali właściwe decyzje.Dopomóż nam byśmy umieli właściwie zarządzać finansami, byśmy umieli się dzielić z potrzebującymi.Wyrwij nas ze złych uzależnień i wlej Swoją Miłość w nasze serca. Dziękuję Ci Mój Boże za wszelkie Dary i Łaski dla naszej rodziny, za dobrych ludzi. Beata z rodziną
Panie Jezu proszę Cię abyś odrodził, uzdrowił i połączył na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Ciebie nie ma nic niemożliwego.
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię w intencji mojej zmarłej śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.++
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE , SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE. Jezu, ufam Tobie!
Dobry Boże, proszę, żeby moje dzieci były szczęśliwe w życiu osobistym i zawodowym , żeby były mądre życiowo, zaradne i zdrowe. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski, prosząc o dalszą opiekę nad dziećmi, naszą rodziną. Proszę również o wieczną światłość dla naszych Rodziców,żeby mogli cieszyć się życiem wiecznym w niebie.
Jezu miłosierny bardzo cię o drogę abym mógł spokojnie przeżyć każdy dzień tygodnia bez strachu i lęku.
Jezu Miłosierny proszę o opiekę nad moim synem w jego pracy i ukończeniu szkoły. Jezu zajmij się Tym.
Jezu Miłosierny dziękuję za pomoc w rozwiązaniu bardzo trudnej sprawy. Jezu ufam Tobie.
Boże Miłosierny,dziękuję Tobie za opiekę w szpitalu,udaną operację i szczęśliwy powrót do domu Marty.Jezu,ufam Tobie!
Panie Boże chciałam Cię prosić o pomoc w moim dalszym życiu o pomoc na studiach W pracy i w moim związku. Proszę nie opuszczaj mnie i daj mi siłę na wszystko żeby wszystko się dobrze ułożyło. JEZU UFAM TOBIE ++
Przyjdż Panie Boże Miłosierny do naszej rodziny z pomocą. Uzdrów nas ,pociesz w naszych troskach, wlej w nasze serca radość, miłość, nadzieję. Daj nam rozum, rozsądek w postępowaniu, podejmowaniu decyzji, radość z Twojej Obecności wśród nas. Dziękuję za wszelkie Dary i Łaski, za Dobro. Beata
Proszę Cię Miłosierny Boże w intencji uleczenia z choroby nowotworowej (guza na mózgu) i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, wróciła Jej mowa), mogła cieszyć się życiem. Proszę aby wróciła do sił i mogła chodzić, nie miała zaników pamięci i duszności.
Panie Jezu proszę abyś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Połącz nas ze sobą na nowo.
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE , SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Panie, pomóż mojej córce w poszukiwaniu i uzyskaniu pracy od września. Oddal ode mnie choroby, które niszczą moje życie. Panie pomóż nam ...
Jezu Miłosierny dodaj mi otuchy i wsparcia, zawierzam Tobie wszystkie moje troski. Jezu bądź Twoja wola.
Jezu Miłosierny proszę o spokój ducha i pomoc w ważnej dla mnie sprawie. Jezu ufam Tobie.
Panie Jezu proszę ciebie abyś obdarzył łaskami swymi Rafała abyś miał go zawsze swych ramionach aby mógł zawsze cieszyć się dniem a nie smucić Jezu Ufam Tobie .
Jezu miłosierny bardzo cię proszę abyś zmienił zachowanie Mateusza żeby nie wyzywał ludzi i zabijesz od niego agresję wobec moich dzieci zatroskana mama która martwi się o swoje dzieci .++
Jezu Miłosierny dziękuję Tobie za wszelkie łaski które otrzymałam, składam prośbę o wsparcie w trudnym wyborze dla mnie, w Tobie cała nadzieja. Jezu ufam Tobie.
Panie Jezu, proszę spraw aby stres już mnie opuścił, abym odzyskał spokój i równowagę psychiczną. Jezu ufam Tobie. Marcin.
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE , SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE. Jezu, ufam Tobie!
Proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej (guza na mózgu) i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, wróciła Jej mowa), mogła cieszyć się życiem. Proszę aby wróciła do sił i mogła chodzić, nie miała zaników pamięci i duszności.
Panie Jezu Miłosierny proszę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do sakramentalnego męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.
Panie Boże dziękuję że Jesteś ze mną ,za Twoją Miłość , Dary i Łaski dla nas. Proszę Boże Miłosierny wlej w nasze serca miłość, radość, nadzieję. Pomóż nam w codziennym życiiu, kieruj Patrykiem, uzdrawiaj go, lecz jego chore serce. Zaopiekuj się naszą rodziną, umocnij w miłości. Daj rozum, rozsądek, mądrość żebyśmy wiedzieli jak postępować.Pomóż Arlecie, Mariuszowi, Nadii uwolnij ich od zła, wlej miłość w ich serca, pomoc. Pomóż Paulince podjąć właściwą decyzję dotyczącą wyboru szkoły. Za nasze małżeństwo o umocnienie. Beata
Panie Jezu!Proszę otocz Swoim Miłosierdziem i udziel potrzebnych łask, moim dzieciom Kasi, Kacprowi, Michałkowi i Maciusiowi
Jezusie Miłosierny, proszę o uzdrowienie mojego wnuczka Wiktorka i o to aby jego operacja odbyła się w planowanym terminie i przebiegła bez komplikacji
Miłosiery Boże, prosimy o spokój duszy zmarłego dzisiaj Sebastiana Sokołowskiego. Jezu ufam Tobie ++
Boże Miłosierny,proszę Cię o błogosławieństwo i opiekę dla Marty podczas zabiegu operacyjnego i pobytu w szpitalu.Jezu,ufam Tobie.
12345678910...