Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Boże Miłosierny dziękuję za Twoją Miłość i miłosierdzie dla nas i całego świata. Proszę pomóż Patrykowi w jego życiu, ocal go od zła, prowadź go jego drogą, żeby odnalazł sens swojego życia i cel, miłość, nadzieję i wiarę. Otocz go opieką, postaw dobrych ludzi na jego drodze. Ocal naszą rodzinę od złego, prowadź nas Jezu właściwymi drogami, nie zapominaj o nas, kochaj nas i naucz kochać, naucz rozumieć innych, naucz przebaczać. Dopomóż Arlecie i jej rodzinie, otocz opieka i broń przed złym, szczególnie Mariusza i Nadię. Pomóż Paulince w jej życiu. Otocz opieką nasze małżeństwo, ocal je. Jezu ufam Tobie! Beata
Dla Janusza o nawrócenie i przemianę życia, aby z miłością i czułością przytulił do swego ojcowskiego serca swojego syna Jakuba. Jezu! ufam Tobie!
Dziękuję Ci Panie Jezu za nieograniczone Miłosierdzie Twoje. Jezu! ufam Tobie!
Panie Jezu proszę o cud uzdrowienia dla mojej córki Kasi z ciężkiej nerwicy, alergii pokarmowej, choroby hashimoto, ciężkiej choroby żołądka i przełyku, która utrudnia jedzenie, anemii i endometriozy. Jezu nie pozwól żeby więcej cierpiała, ona tak bardzo Cię kocha. Otrzyj jej łzy i nasze, ochron naszą rodzinę i cały świat przed wirusem. Jezu, ufam Tobie!
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Wacława. Jezu, ufam Tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę pomóż Arlecie, przyjdź z miłością, opieką do niej, wesprzyj ją, dodaj radości, nadziei, otuchy w trudnych dla niej chwilach. Napełnij radością jej serce. Bądź z nią i jej rodziną. Otocz naszą rodzinę opieką. Bądź z nami. Dziękuję za miłość Twoją, radość, nadzieję, wiarę dla nas i całego świata. Jezu, ufam Tobie! Beata
Proszę o ochronę przed różnymi chorobami i ich skutkami i o ochronę przed koronawirusem i jego skutkami mnie moich rodziców brata, rodziny i Zbyszka Kołodzieja, o oddalenie epidemii koronawirusa od Polski i świata. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Boże odsuń swoją potężną ręką koronowirusa ode mnie, mojej rodziny i całej ludzkości, daj nam szansę na poprawę ... Jezu, ufam Tobie!
Wszechmogący Boże, widzisz jak, patrząc po ludzku, tu na Ziemi wszyscy cierpią i nie wiedzą jak mają sobie z wszystkim radzić. Jednak dla Ciebie wszystko jest możliwe. Ty stworzyłeś Świat cały i podtrzymujesz go w istnieniu. Proszę Cię, przez Twą nieskończoną miłość do człowieka za którego oddałeś swoje życie, przyjdź z łaską uzdrowienia dla ludzi chorych na koronawirusa, umierających, ich rodzin i całego Świata. Niech ukaże się Twoja Chwała, aby wszyscy poznali, że Ty jesteś Bogiem i wiesz jak walczyć z szatanem. Jezu, ufam Tobie! Gosia
Proszę o ochronę przed różnymi chorobami i ich skutkami, o ochronę przed koronawirusem i jego skutkami mnie, moich rodziców, brata, całęj rodziny i Zbyszka, o oddalenie epidemii koronawirusa od Polski i świata. Jezu, ufam Tobie!
Miłosierny Panie, pomóż mi w moim schorzeniu, spraw,aby lekarstwo , które przyjęłam uleczyło moje chore nerki i układ odpornościowy... Panie, pomóż mi... Dobry Boże, ulecz też relacje w mojej rodzinie, rozwiąż nasze problemy, bo sami sobie nie radzimy. Ojcze nasz, oddal od ludzkości tę epidemię, daj nam szansę na poprawę... Jezu, ufam Tobie!
Św. Faustyno wstawiaj się za naszą rodziną i wypraszaj nam u Pana Jezusa zdrowie, odpuszczenie grzechów, opiekę od zła i epidemii oraz błogosławieństwo na każdy dzień. Jezu, ufam Tobie!
Boże Miłosierny proszę pomóż Adamowi i jego rodzinie, Patrykowi w jego życiu, wskaż drogi, którymi musi podążać, napełnij jego serce miłością, mądrością, która prowadzi do dobra. Otocz go opieką, wspieraj go, postaw dobrych ludzi na jego drodze. Pomóż Arlecie i jej rodzinie, wspieraj ich. Proszę o jedność dla nich, miłość wzajemną, pomoc duchową i materialną. O zdrowie dla dzieci i wnuków Nadii, Natana, Arlety, Pauliny i Patryka oraz Mariusza. Dziękuję Panie Boże Miłosierny za każde dobro, za miłość, wsparcie, opiekę. Jezu, ufam Tobie! Beata
Panie Jezu ufam Tobie, proszę o zdrowie, opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie, mamy, braci i rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny dziękuję za łaski jakimi obdarzasz moją rodzinę. Miej w opiece mojego syna i jego żonę. Proszę dla mojej synowej o szczęśliwe donoszenie, urodzenie i wychowanie zdrowego dziecka. Zgodnie z Twoją Wolą. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny proszę Ciebie aby wszystko było dobrze w wiadomej sprawie. dopomóż mi Jezu. Jezu, ufam Tobie!
Proszę o ochronę przed różnymi chorobami i ich skutkami i o ochronę przed koronawirusem i jego skutkami mnie, moich rodziców, brata, całej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny polecam Tobie śp. Józefa i Józefę Wiącek w dniu imienin. Jezu, ufam Tobie!
Boże! Ojcze Miłosierny! Otocz naszą rodzinę i cały świat opieką, obroną przed złem. Wlej w nasze serca miłość, wiarę, nadzieję. Kochaj nas i naucz kochać. Przemieniaj, uzdrawiaj. Broń nas przed koronawirusem, daj zdrowie naszym dzieciom, wnuczkom. Zaopiekuj się Mariuszem. Dziękuję za wszelkie dobro, miłość od Ciebie. Jezu, ufam Tobie! Beata
Dziękuję za pozytywne zakończenie spraw osobistych i rodzinnych. Proszę o nawrócenie moich dzieci. Niech dostrzegą rolę miłosierdzia Bożego w swoim życiu.Chwała Tobie Boże. Wioletta.
Jezu Miłosierny, zmiłuj się nad nami i nad całym światem. Chroń nas przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, Europie i na całym świecie. Spraw aby epidemia koronawirusa zaczęła wygasać. Spraw, aby wynaleziono jak najszybciej szczepionkę lub lekarstwo na tę chorobę. Zgodnie z Twoją Wolą. Jezu, ufam Tobie!
Jezu Miłosierny, dziękuję za opiekę, jaką obdarzasz moją rodzinę. Dziękuje, że ochroniłeś nas przed wyjazdem w strefy zagrożone koronawirusem. Zgodnie z Twoją Wolą. Jezu,ufam Tobie!
Proszę o ochronę przed koronawirusem mnie, moich rodziców brata, rodziny i Zbyszka. Jezu Ty się tym zajmij! Jezu! Ufam Tobie.
Panie Jezu Miłosierny! Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski i proszę o wysłuchanie moich intencji, które Ty doskonale znasz. Proszę o zdrowie dla siebie i moich bliskich. JEZU UFAM TOBIE!
O oddalenie koronawirusa od Polski i a w szczególności od województwa podkarpackiego i o jego nierozprzestrzenianie się po świecie i Polsce i o oddalenie koronawirusa i jego następstw i skutków ode mnie, moich rodziców, brata mojej rodziny i Zbyszka. Jezu, ufam Tobie!
Jezu w Twoim Miłosierdziu zanurzam nasze małżeństwo, Panie oczyść serca nasze, ozdrów nasze relacje, daj nam łaskę wybaczenia i miłości. Jezu, Ufam Tobie! Irena
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE, POKÓJ SERCA I SZCZĘŚCIE. Jezu, ufam Tobie!
Proszę o zdrowie, opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie, mamy i rodziny. Jezu, ufam tobie!
Panie Jezu Miłosierny proszę pomóż mojej rodzinie być dobrymi ludźmi. Wspieraj nas każdego dnia w codziennych naszych obowiązkach. Wlej radość w nasze serca abyśmy mogli ludziom pokazać Ciebie. Przyjdź z uzdrowieniem do naszej rodziny z wiarą , miłością, działaniem. Kochaj nas i naucz kochać. Boże pomóż nam wszystkim. Jezu ufam Tobie! Dziękuję za wszelkie łaski i dary dla nas i innych. Za bezpieczny poród Pamelii. Za Twoją Miłość Ojcze. Beata
Proszę Cię o ocalenie mojej rodziny. Jezu ufam Tobie. Marek
12345678910...