Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj:

• W kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się.
W niedzieli m.in. artykuły dot. uzdrowień Lourdes, rozmowa o reformie edukacji oraz o współczesnym niewolnictwie.

2. Z racji Roku Świętego Brata Alberta, Penitencjaria Apostolska udzieliła łaski Odpustu Zupełnego dla wszystkich pielgrzymów, którzy nawiedzą Parafię pw. św. Brata Alberta w Szczecinie na Głębokim - jedyną parafię pod tym wezwaniem w naszej Archidiecezji. Szczegółowe warunki uzyskania odpustu - w gablocie przed kościołem.

3. W środę, w Święto katedry św. Piotra Apostoła zapraszamy na godzinę 18.00 na Mszę św. w intencji małżonków naszej parafii. Po Mszy św. agapa - spotkanie przy stole - w świetlicy na plebanii. Można przyjść z dziećmi.

4. Trwamy w dziękczynieniu za łaski Roku Miłosierdzia, dlatego zapraszamy w piątki w godzinach od 15 do 18 do kaplicy Jezusa Miłosiernego na Adorację Najświętszego Sakramentu. Jest też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

5. W piątek po Mszy św. o godzinie 18.00 zapraszamy na Adorację Pana Jezusa prowadzoną przez młodzież naszej parafii z oprawą muzyczną Kamertonu.

6. W sobotę o godzinie 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji chorych naszej parafii oraz osób opiekujących się chorymi.

7. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa. Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać! 

 

Szczecin, 19.02.2017 r.                                             / - / wz ks. Maciej Piotrowski