Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.    Dzisiaj:


·    w 100 rocznice Objawień Matki Bożej w Fatimie rozpoczynamy w naszej wspólnocie parafialnej Misje, które poprowadzą Księża Misjonarze Świętej Rodziny; szczegółowy program Misji rozdawaliśmy we wszystkich domach podczas wizyty duszpasterskiej - kolędy, jest również dostępny na naszej stronie internetowej oraz w gablocie przy ogłoszeniach parafialnych, równocześnie odbywają się rekolekcje szkolne dla Gimnazjum nr 12, prosimy wszystkich o modlitwę w intencji Misji Fatimskich i rekolekcji szkolnych dla młodzieży, o błogosławione owoce dla wszystkich uczestników. Przypominamy, że w poniedziałek o godz. 19.00 jest spotkanie formacyjne rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz rodziców kandydatów do bierzmowania. 


·    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


·    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,


·    o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym,


2.    W Środę Popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post. Przypominamy, że chrześcijanie wszystkich obrządków w Wielkim Poście nie urządzają i nie uczestniczą w zabawach tanecznych.


3.    W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwach Drogi Krzyżowej: dzieci o godz. 16.30, ogólna o godz. 17.30 i młodzież o godz. 19.00.


4.    W naszym Sanktuarium trwamy w akcie dziękczynienia za łaski Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia Bożego, zapraszamy w każdy piątek od godz. 15.00 do 18.00 do kaplicy Sanktuarium Jezusa Miłosiernego gdzie jest wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.


5.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 5.03.2017 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski