Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
NIEDZIELA ZMRTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1.    Jutro w Poniedziałek Wielkanocny, w naszym kościele Msze św. odprawiamy według porządku niedzielnego.


2.    Do Święta Miłosierdzia Bożego, odpustu parafialnego, przygotowujemy się przez Nowennę, która rozpoczęliśmy w Wielki Piątek i trwać będzie do soboty wielkanocnej. Zapraszamy codziennie o godz. 18.00 na Mszę św. z kazaniem, zapraszamy do licznego udziału każdego dnia. W następną niedzielę, 23 kwietnia, Święto Miłosierdzia Bożego, w kaplicy Sanktuarium przez cały dzień wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Podczas Mszy św. o godz. 12.30 dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do pierwszej spowiedzi i Komunii św. uroczyście odnowią swoje przyrzeczenia chrztu św.  O godz. 15.00 uroczysta Godzina Miłosierdzia Bożego. O godz. 18.00 Suma odpustowa. Przez cały dzień kazanie będzie głosił ks. dr Paweł Płaczek – dyrektor Wydziału Katechetycznego naszej Archidiecezji.


3.    W naszym Sanktuarium trwamy w akcie dziękczynienia za łaski Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia Bożego, zapraszamy w każdy piątek od godz. 15.00 do 18.00 do kaplicy sanktuarium Jezusa Miłosiernego, gdzie jest wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.


4.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 16.04.2017 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski