Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
II NIEDZIELA WIELKANOCNA ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1.    Dzisiaj:


·    Święto Miłosierdzia Bożego, w kaplicy Sanktuarium przez cały dzień wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja,


·    o godz. 12.30 podczas Mszy św. dzieci z naszej parafii, które przygotowują się do pierwszej spowiedzi i Komunii uroczyście odnowią swoje przyrzeczenia chrztu św.


·    o godz. 15.00 uroczysta Godzina Miłosierdzia Bożego,


·    o godz. 18.00 Suma odpustowa,


·    rozpoczynamy 73 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Idźcie i głoście”, jest to czas refleksji nad powołaniem do posługi miłosierdzia, oraz wewnętrznej przemiany i jeszcze większego zaangażowania się w pomoc ludziom potrzebującym, przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Caritas,


·    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, dla młodzieży Miłujcie się,


2.   We wtorek, 25 kwietnia o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. i spotkanie formacyjne rodziców dzieci klas IV, które w tym roku szkolnym bedą przeżywać swoją pierwszą rocznice pierwszej spowiedzi i Komunii św.

3.  W następną niedzielę, 30 kwietnia, o godz. 13.00 będzie transmisja Mszy św. z naszego kościoła przez telewizję Polonia, dlatego nie będzie Mszy św. o godz. 12.30 i o 13.30 tylko o godz. 13.00. Zapraszamy wszystkie dzieci, które zawsze są na swojej Mszy św. i dorosłych do uczestnictwa we Mszy św. transmitowanej przez telewizję na cały świat.


4.    W naszym Sanktuarium trwamy w akcie dziękczynienia za łaski Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia Bożego, zapraszamy w każdy piątek od godz. 15.00 do 18.00 do kaplicy sanktuarium Jezusa Miłosiernego, gdzie jest wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.


5.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 23.04.2017 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski