Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Dzisiaj:


·    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, dla młodzieży Miłujcie się,


·    o godz. 11.00 swoją Mszę św. imieninową odprawi ks. Maciej Piotrowski – wikariusz naszej parafii,


·    o godz. 17.30 nabożeństwo majowe


2.    Miesiąc maj jest poświecony czci Najświętszej Marii Panny, zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00.


3.    Jutro w poniedziałek, podczas Mszy św. o godz. 18.00, ks. bp Krzysztof Białasik misjonarz w Boliwii, udzieli sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej młodzieży naszej parafii. Zapraszamy kandydatów, świadków i całe rodziny młodzieży bierzmowanej do kościoła już o godz. 17.30, wspólnie modlić się będziemy, jak Apostołowie w Wieczerniku, oczekując na Zesłanie Ducha Świętego. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich parafian.


4.    We wtorek, 16 maja przypada święto św. Andrzeja Boboli, w tym dniu swoje imieniny obchodzi Ks. Abp Andrzej Dzięga – Pasterz naszej Archidiecezji. W naszych modlitwach pamiętajmy o dostojnym Solenizancie.


5.    W następną niedzielę, 21 maja, podczas Mszy św. o godz. 9.30, druga grupa dzieci klas trzecich przystąpi do Pierwszej Komunii św. Spowiedź dla dzieci, ich rodziców, rodzeństwa i zaproszonych gości jest w sobotę o godz. 9.00.


6.    W naszym Sanktuarium trwamy w akcie dziękczynienia za łaski Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia Bożego, zapraszamy w każdy piątek od godz. 15.00 do 18.00 do kaplicy Jezusa Miłosiernego, gdzie jest wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.


7.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 14.05.2017 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski