Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Dzisiaj:


·    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny,


·    o godz. 17.00 nabożeństwo majowe razem z dziećmi, które w dniu dzisiejszym przystąpiły do I Komunii św.


2.    Miesiąc maj jest poświecony czci Najświętszej Marii Panny, zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00.


3.    W piątek, 26 maja przypada Dzień Matki, pamiętajmy o naszych matkach.


4.    26 i 27 maja, w piątek i sobotę na placu przy kościele będzie podstawiony pojemnik na zbiórkę makulatury, dochód ze sprzedaży tej makulatury przeznaczony jest na pomoc misjonarzom, którzy pracują z dala od swojej Ojczyzny. Nagromadzoną w naszych domach makulaturę będzie można przez wyznaczone dwa składać do przygotowanego pojemnika.  Zapraszamy.


5.    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w niedzielę 28 maja 2017 r. o godz. 19.00 do salki w domu parafialnym na prezentacje otwartą nt.: „Istota objawień Matki Bożej w Fatimie”.


6.    W naszym Sanktuarium trwamy w akcie dziękczynienia za łaski Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia Bożego, zapraszamy w każdy piątek od godz. 15.00 do 18.00 do kaplicy Jezusa Miłosiernego, gdzie jest wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.


7.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 21.05.2017 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski