Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XXI NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj:


·    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny,


2.    Dekretem Księdza Arcybiskupa, z dniem 26 sierpnia, ks. Maciej Piotrowski został zwolniony z obowiązków wikariusza naszej parafii i mianowany wikariuszem w parafii pw. Nawiedzenia NMP w Przecławiu. Nowym wikariuszem został mianowany ks. Krzysztof Conder, dotychczas pracujący w parafii pw. Chrystusa Króla w Dolicach. Witając w naszej parafii życzymy błogosławionych owoców w trudzie pracy duszpasterskiej.
Natomiast ks. Piotr Kilian z dniem 1 września został zwolniony z obowiązków wikariusza naszej parafii i mianowany administratorem parafii pw. św. Józefa w Jenikowie. Dziękując za trud pracy w naszej parafii życzymy błogosławionych owoców w pracy na samodzielnej placówce. W srodę po Mszy św. o godz. 18.00 każdy osobiście będzie mógł podziękować ks. Piotrowi za trud jego pracy w naszej parafii. Nowym wikariuszem został mianowany ks. Sylwester Marcula, dotychczas pracujący w parafii św. Krzysztofa w Szczecinie. Witając w naszej parafii życzymy błogosławieństwa Bożego w pracy duszpasterskiej w naszej parafii.


3.    W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca września. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W piątek spowiedź od godz. 15.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


4.    W pitek, 1 września swoje imieniny obchodzi ks. Bronisław, spowiednik Sanktuarium, o godz. 18.00 odprawi swoja Mszę św. imieninową, zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji czcigodnego solenizanta.  Od 1 września wznawiamy Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00.


5.    W naszym Sanktuarium trwamy w akcie dziękczynienia za łaski Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia Bożego, zapraszamy w każdy piątek od godz. 15.00 do 18.00 do kaplicy Jezusa Miłosiernego, gdzie jest wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.


6.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 27.08.2017 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski