Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XXVI NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj:


·    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny,


·    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,


·    o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe,


2.    Miesiąc październik jest poświęcony czci Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.15. Dzieci mają swoje nabożeństwa we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.30, natomiast w poniedziałek i piątek o godz. 17.30 nabożeństwa ma młodzież uczęszczająca do gimnazjum.


3.    Jutro 2 października, pierwszy poniedziałek miesiąca, zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. za zmarłych cierpiących w czyśćcu, po Mszy św. spotkanie grupy Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.


4.    W czwartek, 5 października przypada liturgiczne wspomnienie św. Faustyny Apostołki Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 7.00, 12.00 i 18.00. Po każdej Mszy św. oddamy część relikwiom Świętej.


5.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca października. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. podczas której modlić się będziemy o liczne powołania kapłańskie i zakonne. W piątek spowiedź od godz. 15.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.


6.    W naszym Sanktuarium trwamy w akcie dziękczynienia za łaski Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia Bożego, zapraszamy w każdy piątek od godz. 15.00 do 18.00 do kaplicy Jezusa Miłosiernego, gdzie jest wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.


7.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 1.10.2017 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski