Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XXVII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj:


·    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny dla młodzieży Miłujcie się,


·    o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe,


·    przeżywamy XVII Dzień Papieski pod hasłem „ Idźmy naprzód z nadzieją”, przed kościołem zbieramy do specjalnie przygotowanych puszek ofiary przeznaczone na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z biednych środowisk naszego społeczeństwa, budując żywy pomnik św. Jana Pawła II; w takim dniu gościmy w naszej wspólnocie Ojca Zbigniewa Ptaka z zakonu Ojców Paulinów z Krakowa na Skałce,


2.    Miesiąc październik jest poświęcony czci Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.15. Dzieci mają swoje nabożeństwa we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.30, natomiast w poniedziałek i piątek o godz. 17.30 nabożeństwa ma młodzież uczęszczająca do gimnazjum.


3.    W naszym Sanktuarium trwamy w akcie dziękczynienia za łaski Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia Bożego, zapraszamy w każdy piątek od godz. 15.00 do 18.00 do kaplicy Jezusa Miłosiernego, gdzie jest wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.


4.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 8.10.2017 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski