Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1.    Dzisiaj:


·    w naszym kościele odprawiamy Msze św. jak w każda niedziele,
·    o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych,


2.    Nabożeństwo za zmarłych – wypominki, będziemy odprawiać w listopadzie codziennie o godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej. Codziennie wieczorem o godz., 18.00 odprawimy Msze św. za tych zmarłych, których danego dnia polecamy Panu Bogu w modlitwie wypominek.


3.    W czwartek, 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św.  odprawimy o godzinie 6.30, 7.00, 12.00 i 18.00.  Po Mszy św. wieczornej spotkanie wspólnoty Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.
Zachęcamy, aby w dniach od 1 do 8 listopada zyskiwać odpust zupełny dla zmarłych cierpiących w czyśćcu.


4.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca listopada. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 podczas , której  modlić się będziemy o święte, liczne powołania kapłańskie i zakonne oraz za zmarłych kapłanów i siostry zakonne.  W piątek spowiedź od godz. 15.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


5.    W naszym Sanktuarium trwamy w akcie dziękczynienia za łaski Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia Bożego, zapraszamy w każdy piątek od godz. 15.00 do 18.00 do kaplicy Jezusa Miłosiernego, gdzie jest wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.


6.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 1.11.2017 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski