Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XXXI NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj:


·    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, dla młodzieży Miłujcie się,


·    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,


·    o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych,


·    pierwsza niedziela miesiąca listopada, po każdej Mszy św. oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie,


2.    Jutro 6 listopada, pierwszy poniedziałek miesiąca, zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. za zmarłych cierpiących w czyśćcu, po Mszy św. spotkanie formacyjne grupy Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.


3.    W sobotę, 11 listopada, przypada 99 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, w tym dniu obchodzimy święto państwowe; zapraszamy o godz. 12.00 na Mszę św. w intencjach naszej Ojczyzny.


4.    Nabożeństwo za zmarłych – wypominki, odprawiamy w listopadzie codziennie o godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej. Codziennie wieczorem o godz., 18.00 odprawimy Msze św. za tych zmarłych, których danego dnia polecamy Panu Bogu w modlitwie wypominek.


5.    W naszym Sanktuarium trwamy w akcie dziękczynienia za łaski Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia Bożego, zapraszamy w każdy piątek od godz. 15.00 do 18.00 do kaplicy Jezusa Miłosiernego, gdzie jest wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.


6.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 5.11.2017 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski