Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XXXIII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj:


·    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, dla młodzieży Miłujcie się,


·    o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych,


2.    Informujemy, że kolejna zbiórka makulatury na misje odbędzie się w dniach 24 – 26 listopada br. (piątek, sobota, niedziela najbliższego tygodnia).


3.    Nabożeństwo za zmarłych – wypominki, odprawiamy w listopadzie codziennie o godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej. Codziennie wieczorem o godz., 18.00 odprawimy Msze św. za tych zmarłych, których danego dnia polecamy Panu Bogu w modlitwie wypominek.


4.    W naszym Sanktuarium trwamy w akcie dziękczynienia za łaski Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia Bożego, zapraszamy w każdy piątek od godz. 15.00 do 18.00 do kaplicy Jezusa Miłosiernego, gdzie jest wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.


5.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 19.11.2017 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski