Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1.    Dzisiaj:


·    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, dla młodzieży Miłujcie się,


·    o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych,


·    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza o godz. 19:00 do sali w domu parafialnym na prezentację otwartą nt.: „Święto Chrystusa Króla Wszechświata” i modlitwę.

2.    Nabożeństwo za zmarłych – wypominki, odprawiamy do końca listopada o godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej.

 
3.    W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca grudnia. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W piątek spowiedź od godz. 15.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


4.    W następną niedziele, 3 grudnia rozpoczynamy w Kościele Adwent, który jest radosnym czasem oczekiwania na przyjście Pana Jezusa na Boże Narodzenie oraz drugie przyjście na końcu czasów. W naszym kościele rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Paweł Płaczek – Dyrektor Wydziału Wychowania katolickiego w Kurii Metropolitalnej w Szczecinie. Szczegółowy program rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.


5.    W naszym Sanktuarium trwamy w akcie dziękczynienia za łaski Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia Bożego, zapraszamy w każdy piątek od godz. 15.00 do 18.00 do kaplicy Jezusa Miłosiernego, gdzie jest wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.


6.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 26.11.2017 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski