Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
V NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj:


·    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny,


·    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,


·    pierwsza niedziela miesiąca lutego, po każdej Mszy św. oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie,

2.    Jutro 5 lutego, pierwszy poniedziałek miesiąca, zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. za zmarłych cierpiących w czyśćcu, po Mszy św. spotkanie formacyjne grupy Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.


3.    We wtorek podczas wieczornej Mszy św. będziemy modlić się w intencji siostry Doroty z okazji jej imienin. Serdecznie zapraszamy, aby wspólnie dziękować za dobro jakie Bóg czyni przez nią w naszej parafii.


4.    W następną niedzielę,  11 lutego wspominamy w liturgii Matkę Bożą z Lourdes. Jest to XXVI Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chorych wraz z opiekunami na Mszę św. o godzinie 11.000. Będziemy modlić się w intencji chorych i osób, które nimi się opiekują oraz udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Bardzo prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła osobom, które mogą mieć z tym trudności.


5.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 4.02.2018 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski