Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.    Dzisiaj:


•    rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi o. Witold Radowski – redemptorysta z Tuchowa. Ramowy program rekolekcji jest następujący: Msze św. z naukami rekolekcyjnymi w dni powszednie o godz. 9.30, 12.00 i 18.00. Szczegółowy plan rekolekcji jest umieszczony w gablotach. Równolegle będą trwały rekolekcje dla młodzieży Gimnazjum nr 12. Przypominamy, że w poniedziałek o godz. 19.00 jest spotkanie formacyjne rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz rodziców kandydatów do bierzmowania.  Bardzo serdecznie prosimy o modlitwę w intencji błogosławionych owoców  rekolekcji.


•     w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz dla młodzieży Miłujcie się,


•    o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym,


2.    W Środę Popielcową, 14 lutego, rozpoczęliśmy Wielki Post. Przypominamy, że chrześcijanie wszystkich obrządków w Wielkim Poście nie urządzają i nie uczestniczą w zabawach tanecznych.


3.    W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej: dzieci o godz. 16.30, ogólna o godz. 17.30 i młodzież o godz. 19.00.


4.    Uprzejmie informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 23-25 lutego br.


5.     Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w niedzielę 25.02.2018 r. o godz. 19:00 do sali w domu parafialnym na wykład Sylwii Grabowskiej nt.: „Trzech proroków”.


6.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 18.02.2018 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski