Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Dzisiaj:


•    na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia przed kościołem grupa Caritas  zbiórka ofiary do puszek na potrzeby ludzi biednych,


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela , Gość Niedzielny i dla młodzieży najnowszy numer Miłujcie się,


•    o godz. 15.00 z Jasnych Błoni wyruszy XVI Szczeciński Marsz dla Życia pod hasłem: Piękni od poczęcia. Manifestacja w obronie wartości życia ludzkiego przejdzie do Bazyliki Archikatedralnej, gdzie zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta, podczas której będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.


2.    W poniedziałek, 23 kwietnia ks. bp Krzysztof Białasik misjonarz w Boliwii, udzieli sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej młodzieży naszej parafii. Zapraszamy w piątek 20 kwietnia od godz. 15.00 do 18.30 wszystkich kandydatów, ich świadków i rodziny do spowiedzi przed przyjęciem sakramentu bierzmowania, po Mszy św. zapraszamy wszystkich kandydatów na ostatnie już spotkanie formacyjne. W sobotę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. kandydatów do bierzmowania razem rodziców, podczas Mszy św. rodzice uroczyście przekażą swoim dzieciom poświęcone krzyże, znak naszej wiary.


3.    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w niedzielę 22.04.2018 r. o godz. 19.00 do sali w domu parafialnym na wieczór autorskiej poezji religijno-patriotycznej nt.: „100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości”.


4.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 15.04.2018 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski