Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Dzisiaj:


•    rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego pod hasłem „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”,


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela , Gość Niedzielny i dla młodzieży najnowszy numer Miłujcie się,


•    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza o godz. 19.00 do sali w domu parafialnym na wieczór autorskiej poezji religijno-patriotycznej nt.: „100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości”,

2.    Jutro, 23 kwietnia, w uroczystość św. Wojciecha Głównego Patrona Polski,
 ks. bp Krzysztof Białasik misjonarz w Boliwii, udzieli sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej młodzieży naszej parafii. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania, świadków i całe rodziny do naszej świątyni już o godz. 17.30 na wspólną modlitwę do Ducha Świętego, aby we wspólnocie modlitewnej oczekiwać na dary Ducha Świętego.

 
3.    We wtorek, 24 kwietnia o godz. 16.00 organizatorzy akcji „Zadbaj o zdrowie” zapraszają do Sali katechetycznej w Domu Parafialnym na bezpłatne spotkanie dotyczące skutecznego leczenia stawów, kręgosłupa, nadciśnienia, cukrzycy i innych chorób. Każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z refundowanych zabiegów. Zaproszenia na spotkanie można odebrać w naszym kiosku parafialnym.


4.    W środę, 25 kwietnia o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne rodziców i dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do pierwszej spowiedzi i Komunii św.


5.    Uprzejmie informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych nakrętek odbędzie się w dniach 27 – 29 kwietnia (piątek, sobota, niedziela).


6.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 22.04.2018 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski