Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Dzisiaj:


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela , Gość Niedzielny i dla młodzieży najnowszy numer Miłujcie się,


2.    Miesiąc maj jest poświecony czci Najświętszej Marii Panny, zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele i święta o godz. 17.30


3.    W czwartek, 3 maja obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski. W naszym kościele odprawiamy Msze św. według porządku niedzielnego, zapraszamy do licznego uczestnictwa. Podczas Mszy św. o godz. 12.30 mała grupa dzieci przygotowana przez rodziców, pod czujnym okiem katechetów,  przystąpi do I Komunii św.


4.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca czerwca. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W piątek spowiedź od godz. 15.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


5.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 29.04.2018 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski