Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
VII NIEDZIELA WIELKANOCNA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1.    Dzisiaj:


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela , Gość Niedzielny i dla młodzieży  Miłujcie się,


•    o godz. 17.00 nabożeństwo majowe razem z dziećmi, które dzisiaj przystąpiły do I Komunii św.

2.    Miesiąc maj jest poświecony czci Najświętszej Marii Panny, zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00.


3.    We wtorek, 15 maja zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. i spotkanie formacyjne rodziców dzieci klas IV, które w tym roku szkolnym będą przeżywać pierwszą rocznicę swojej pierwszej Komunii św.


4.    W środę, 16 maja przypada święto św. Andrzeja Boboli, w tym dniu swoje imieniny obchodzi Ks. Abp Andrzej Dzięga – Pasterz naszej Archidiecezji. W naszych modlitwach pamiętajmy o dostojnym Solenizancie.


5.    Sobota, 19 maja to Wigilia Zesłania Ducha Świętego, o godz. 19.00 zapraszamy do naszej świątyni dzieci, na wspólne czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Natomiast o godz. 20.30 zapraszamy na czuwanie modlitewne wszystkich, którzy we wspólnocie modlitewnej chcą umocnić swoją wiarę.


6.    W następną niedzielę, 20 maja, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, podczas Mszy św. o godz. 9.30, druga grupa dzieci klas trzecich przystąpi do Pierwszej Komunii św. Spowiedź dla dzieci, ich rodziców, rodzeństwa i zaproszonych gości jest w sobotę o godz. 9.00.


7.    Przypominamy, że dzieci, które w tym roku szkolnym były u Pierwszej Komunii św. w naszej parafii obchodzą białe niedziele, do końca roku szkolnego, wszystkie dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 12.30 w strojach komunijnych.


8.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 13.05.2018 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski