Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
IX NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj:


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela , Gość Niedzielny i dla młodzieży  Miłujcie się,


•    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic żywego Różańca,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa,


•    przeżywamy po raz kolejny Święto Dziękczynienia, przed kościołem zbieramy ofiary do specjalnie przygotowanych puszek na świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie,

2.    Miesiąc czerwiec jest poświecony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 17.30.


3.    Jutro 4 czerwca, pierwszy poniedziałek miesiąca, zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. za zmarłych cierpiących w czyśćcu, po Mszy św. spotkanie grupy Apostolskiego Dzieła Pomocy Duszom Czyśćcowym.


4.    W czwartek na zakończenie obchodów ku czci Najświętszego Sakramentu podczas Mszy św. o godz. 18.00 poświęcimy wianki wykonane z tegorocznych ziół i kwiatów.


5.    Przypominamy, że dzieci, które w tym roku szkolnym były u Pierwszej Komunii świętej  w naszej parafii obchodzą białe niedziele, do końca roku szkolnego, wszystkie dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 12.30 w strojach komunijnych.


6.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 3.06.2018 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski