Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XX NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj:


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela , Gość Niedzielny i dla młodzieży  Miłujcie się,

2.    Dekretem Księdza Arcybiskupa, z dniem 25 sierpnia, ks. Sylwester Marcula został zwolniony z obowiązków wikariusza naszej parafii i mianowany wikariuszem w parafii pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Dębnie. Dziękując za trud pracy duszpasterskiej w naszej parafii, życzymy błogosławionych owoców na nowej placówce.
Nowym wikariuszem został mianowany ks. Kryspin Gasiulewicz, dotychczas pracujący w parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Barlinku. Witając w naszej parafii życzymy błogosławionych owoców w trudzie pracy duszpasterskiej.


3.    Uprzejmie informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia br.


4.    Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy udanego urlopu oraz bezpiecznego powrotu. Zwracamy uwagę na zachowanie przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza ograniczenie prędkości przy prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Przepisy te obowiązują w sumieniu.


5.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 19.08.2018 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski