Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XXI NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj:
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny,

2.    Dekretem Księdza Arcybiskupa, z dniem 25 sierpnia, ks. Sylwester Marcula został zwolniony z obowiązków wikariusza naszej parafii i mianowany wikariuszem w parafii pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Dębnie.
Nowym wikariuszem został mianowany ks. Kryspin Gasiulewicz, dotychczas pracujący w parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Barlinku. Witając w naszej  parafii życzymy błogosławionych owoców w trudzie pracy duszpasterskiej.


3.    W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca września. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W piątek przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego jest spowiedź od godz. 15.00 do godz. 18.30.
W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


4.    W sobotę, 1 września swoje imieniny obchodzi ks. Bronisław, spowiednik Sanktuarium, o godz. 18.00 odprawi swoją Mszę św. imieninową, zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji czcigodnego Solenizanta. 
Od 1 września wznawiamy Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00.


5.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!Szczecin, 26.08.2018 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski