Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XXIII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj:

·        w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny,

·        rozpoczynamy VII Tydzień Wychowania, obchodzony w tym roku pod hasłem „W poszukiwaniu drogi”,

·        przed kościołem rozdajemy koperty z prośbą o ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie, to jedyna uczelnia, która utrzymuje się z ofiar wiernych,

 

2.    W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św.  i spotkanie formacyjne rodziców dzieci klas III, którzy w tym roku szkolnym mają przystąpić do pierwszej spowiedzi i Komunii św.

3.    We wtorek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i spotkanie formacyjne rodziców i młodzież klas VIII Szkoły Podstawowej i klas III Gimnazjum, którzy w tym roku szkolnym mają przystąpić do sakramentu bierzmowania.

4.    W piątek, 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, chociaż jest to dzień pracy zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 7.00, 12.00 i 18.00, po każdej Mszy św. oddamy część krzyżowi.

5.    Przypominamy, że w soboty o godz. 14.45 odbywają się próby scholi dziewcząt i chłopców. Zapraszamy dzieci, które chciałyby włączyć się do wspólnego śpiewu podczas Mszy św. w niedzielę o godz. 12.30.

6.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

 

Szczecin, 9.09.2018 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski