Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XXIV NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj:


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny,


•    przed kościołem rozdajemy koperty z prośbą o ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie, to jedyna uczelnia, która utrzymuje się z ofiar wiernych,


•    do skarbony w przedsionku kościoła można złożyć swoją ofiarę przeznaczoną na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego oraz na Katolicki Uniwersytet Lubelski,

2.    W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. i spotkanie formacyjne rodziców dzieci klas II, którzy w tym roku szkolnym rozpoczynają swoje bezpośrednie przygotowanie do pierwszej spowiedzi i Komunii św.


3.    Przypominamy, że w soboty o godz. 14.45 odbywają się próby scholi dziewcząt i chłopców. Zapraszamy dzieci, które chciałyby włączyć się do wspólnego śpiewu podczas Mszy św. w niedzielę o godz. 12.30.

4.    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w następna niedzielę 23 września o godz. 19:00 do sali w domu parafialnym na prelekcję Sylwii Grabowskiej nt.: „Życie i działalność kobiet Starego Testamentu”.


5.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 16.09.2018 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski