Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XXXI NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj:


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, dla młodzieży Miłujcie się,


•    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych,


2.    Jutro 5 listopada, pierwszy poniedziałek miesiąca, zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. za zmarłych cierpiących w czyśćcu, po Mszy św. spotkanie formacyjne grupy Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.


3.    We wtorek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. ku czci Miłosierdzia Bożego za zmarłego ks. Henryka Melerskiego, który zmarł 30 października, jego pogrzeb odbył się w sobotę 3 listopada w Policach. Ks. Henryk pracował w naszej parafii jako pomoc duszpasterska od 24.08.2004 r. do 25.08.2009.


4.    W środę, która jest pierwszą miesiąca listopada od godz. 17.30 jest czynne Biuro porad prawnych, zapraszamy zainteresowanych. 


5.    Nabożeństwo za zmarłych – wypominki, w listopadzie odprawiamy codziennie o godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej.


6.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 4.11.2018 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski