Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XXXIII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj:


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny,

2.    O godz. 20.00 rozpoczynamy całodobową adorację Najświętszego Sakramentu i post w intencji licznych powołań kapłańskich, zakonnych
i misyjnych; przez całą dobę można skorzystać sakramentu spowiedzi. Na poszczególne godziny adoracji są zaproszeni członkowie grup duszpasterskich, szczegółowy plan jest wywieszony w gablotach przed kościołem, to nie znaczy, że inni nie mogą być na modlitwie; zapraszamy wszystkich do licznego uczestnictwa w modlitwie naszej Archidiecezji o powołania kapłańskie i zakonne, niech nie zabraknie adorujących Najświętszy Sakrament i w dzień i w nocy. Zapraszamy wszystkich.


3.    Nabożeństwo za zmarłych – wypominki, w listopadzie odprawiamy codziennie o godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej.


4.    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w następną niedzielę 25 listopada  o godz. 19:00 do sali w domu parafialnym na wieczór autorskiej poezji patriotyczno-religijnej z okazji obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.


5.    Uprzejmie informujemy, że kolejna zbiórka makulatury i plastikowych nakrętek na cele misyjne odbędzie się w dniach 23 – 25 listopada (piątek, sobota i niedziela tego tygodnia).


6.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 18.11.2018 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski