Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1.    Dzisiaj:


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, można też nabywać opłatki na stół wigilijny,

•    o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych – wypominki,


•    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza o godz. 19:00 do sali w domu parafialnym na wieczór autorskiej poezji patriotyczno-religijnej z okazji obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 
2.    Nabożeństwo za zmarłych – wypominki, do końca listopada o godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej.


3.    W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca grudnia, od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługa sakramentalną, a o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. przebłagalną za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


4.    W następną niedziele, 2 grudnia rozpoczynamy w Kościele Adwent, który jest radosnym czasem oczekiwania na przyjście Pana Jezusa na Boże Narodzenie oraz drugie przyjście na końcu czasów. W naszym kościele rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi O Bogusław Jaworowski – Misjonarz Świętej.  Rodziny. Szczegółowy program rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.


5.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 25.11.2018 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski