Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W dniu dzisiejszym polecamy do nabycia w kiosku parafialnym tygodniki katolickie: „Niedziela” oraz „Gość Niedzielny”. Zadbajmy o naszą formację poprzez czytanie prasy katolickiej.
2. W najbliższym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
•    W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 15.00 do 18.00, O godz. 18.00 Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Przypominamy, że to komunia święta wynagradzająca jest sednem obchodzenia dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.
•    W sobotę od godziny 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną; o godz. 18.00 Msza Święta w intencji przebłagalnej za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.
3. Spotkanie formacyjne dla kandydatów  do bierzmowania odbędzie się w najbliższą sobotę, ze względu na odwiedziny chorych wyjątkowo o godzinie 14.00, Młodzież proszona jest o przyniesienie ze sobą długopisów.
4. W każdy poniedziałek o godzinie 19.00 w świetlicy na plebanii odbywają się spotkania wspólnotowe Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane pogłębieniem swojego życia chrześcijańskiego.
5. Spotkania grupy młodzieżowej odbywają się w piątki o godz. 19.00 w salce na plebanii. Serdecznie zapraszamy.
6. W przyszłą niedzielę, 3 marca wolontariusze, będą zbierać do puszek pieniądze przeznaczone na identyfikację i ekshumację „Żołnierzy Wyklętych”.
7. Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa. Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby Parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!