Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1.    Jutro w Poniedziałek Wielkanocny, w naszym kościele Msze św. odprawiamy według porządku niedzielnego.

2.    Do Święta Miłosierdzia Bożego, odpustu parafialnego, przygotowujemy się przez Nowennę, która rozpoczęliśmy w Wielki Piątek i trwać będzie do soboty wielkanocnej. Zapraszamy codziennie o godz. 18.00 na Mszę św. z kazaniem, zapraszamy do licznego udziału każdego dnia. W następną niedzielę, 28 kwietnia, Święto Miłosierdzia Bożego, w kaplicy Sanktuarium przez cały dzień wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Podczas Mszy św. o godz. 12.30 dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do pierwszej spowiedzi i Komunii św. uroczyście odnowią swoje przyrzeczenia chrztu św.  O godz. 15.00 uroczysta Godzina Miłosierdzia Bożego. O godz. 18.00 Suma odpustowa. Przez cały dzień kazanie będzie głosił ks. infułat profesor Andrzej Offmański – Penitencjarz Archidiecezjalny.

3.     W poniedziałek, 6 maja J. E.  Ks. Abp Andrzej Dzięga Metropolita Szczecińsko - Kamieński, udzieli sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej młodzieży naszej parafii. Zapraszamy w czwartek 25 kwietnia na Mszę św. o godz. 18.00
i spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania razem z rodzicami.

4.    Uprzejmie informujemy, że kolejna zbiórka makulatury na misje oraz plastikowych nakrętek odbędzie się w dniach 26 – 28 kwietnia (piątek, sobota i niedziela najbliższego tygodnia).

5.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!
Szczecin, 21.04.2019 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski