Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
III NIEDZIELA WIELKANOCNA

 
1.     Dzisiaj:


•    na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia przed kościołem grupa Caritas  zbiórka ofiary do puszek na potrzeby ludzi biednych,


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela , Gość Niedzielny i Miłujcie się,


•    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo majowe,


•    pierwsza niedziela miesiąca maja, po każdej Mszy św. oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie,


2.    Jutro, 6 maja, w święto św. Filipa i Jakuba Apostoła, ks. abp Andrzej Dzięga – Pasterz naszej Archidiecezji, udzieli sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej młodzieży naszej parafii. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania, świadków i całe rodziny do naszej świątyni już o godz. 17.30 na wspólną modlitwę do Ducha Świętego, aby we wspólnocie modlitewnej oczekiwać na dary Ducha Świętego.


3.    W następną niedzielę, 12 maja, podczas Mszy św. o godz. 9.30, dzieci klas trzecich przystąpią do Pierwszej Komunii św.  Spowiedź dla dzieci, ich rodziców, rodzeństwa i zaproszonych gości jest w sobotę o godz. 9.00.


4.    Miesiąc maj jest poświecony czci Najświętszej Marii Panny, zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele i święta o godz. 17.30.


5.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 5.05.2019 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski