Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.     Dzisiaj:


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela , Gość Niedzielny i Miłujcie się,


•    podczas Mszy św. o godz. 9.30, dzieci klas czwartych uroczyście obchodzą pierwszą rocznice swojej Pierwszej Komunii św.


•    o godz. 17.30 nabożeństwo majowe


2.    Przypominamy, że dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpiły do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii obchodzą białe niedziele, do końca roku szkolnego, wszystkie dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 12.30 w strojach komunijnych.


3.    We wtorek, 21 maja, swoje imieniny obchodzi ks. Krzysztof Conder – wikariusz naszej parafii, w modlitwach pamiętajmy o czcigodnym Solenizancie, o godz. 18.00 odprawi Mszę św. zapraszamy do wspólnej modlitwy.


5.    Uprzejmie informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 24-26 maja (piątek, sobota niedziela najbliższego tygodnia).


6.    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w niedzielę 26 maja, o godz. 19:00 do salki w domu parafialnym na wieczór poezji autorskiej o tematyce Maryjnej.


7.    Miesiąc maj jest poświecony czci Najświętszej Marii Panny, zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele i święta o godz. 17.30.


8.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 19.05.2019 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski