Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.     Dzisiaj:


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela , Gość Niedzielny,  Miłujcie się oraz mały album w 40 rocznice pierwszej Pielgrzymka Ojca Świętego Jana Pawła II do Ojczyzny,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo majowe,


•    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza o godz. 19:00 do salki w domu parafialnym na wieczór poezji autorskiej o tematyce Maryjnej,


2.    W piątek, 31 maja podczas Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczynamy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy do licznego uczestnictwa.


3.    W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca czerwca, od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


4.    Przypominamy, że dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpiły do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii obchodzą białe niedziele, do końca roku szkolnego, wszystkie dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 12.30 w strojach komunijnych.


5.    Miesiąc maj jest poświecony czci Najświętszej Marii Panny, zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00.


6.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 26.05.2019 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski