Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XVIII NIEDZIELA ROKU

1.     Dzisiaj:


•    pierwsza niedziela sierpnia, po każdej Mszy św. oddajemy część Jezusowi Chrystusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie,


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela , Gość Niedzielny oraz L’Osservatore Romano,


•    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,


2.    Jutro w poniedziałek, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. za zmarłych cierpiących w czyśćcu, po Mszy św. spotkanie grupy Apostolskiego Dzieła Pomocy Duszom Czyśćcowym.


3.    We wtorek, 6 sierpnia obchodzimy święto Przemienia Pańskiego, zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 12.00 i 18.00.


4.    Trwają wakacje, przypominamy o chrześcijańskim wykorzystaniu wczasów, obozów, pielgrzymek i wycieczek. Zwracamy uwagę na zachowanie przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza ograniczenie prędkości przy prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Przepisy te obowiązują w sumieniu. Rodzicom przypominamy, aby swoje dzieci wyjeżdżające na kolonie i obozy letnie, zaopatrzyć w stosowne pismo do Kierownictwa, po to, by dzieci i młodzież mogły uczestniczyć w niedzielę i święta we Mszy św.


5.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 4.08.2019 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski