Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XXI NIEDZIELA ROKU

1.     Dzisiaj:


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela , Gość Niedzielny,


2.    Dekretem Księdza Arcybiskupa, z dniem 24 sierpnia, ks. Kryspin Gasiulewicz został zwolniony z obowiązków wikariusza naszej parafii i mianowany wikariuszem w parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Szczecinie - Słoneczne. Dziękując za trud pracy duszpasterskiej w naszej parafii, życzymy błogosławionych owoców na nowej  placówce.
Nowym wikariuszem został mianowany ks. Maciej Piotrowski, dotychczas pracujący w parafii pw. Nawiedzenia NMP w Przecławiu z poleceniem tworzenia tu przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego,  Diecezjalnego Centrum Duchowości Ruchu Rodzin Nazaretańskich Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej. Witając w naszej parafii, po dwuletniej przerwie,  życzymy błogosławionych owoców w trudzie pracy duszpasterskiej.


3.    W poniedziałek, 26 sierpnia przypada uroczystość NMP Częstochowskiej, zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 12.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. odnowimy Śluby Jasnogórskie Narodu Polskiego.

4.    Uprzejmie informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia br.


5.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 25.08.2019 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski