Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XXXII NIEDZIELA ROKU

1.     Dzisiaj: 


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz  Miłujcie się,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych,


•    XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, modlimy się za chrześcijan prześladowanych w Sudanie Południowym, w przedsionku kościoła do skarbony można złożyć swoją ofiarę, aby wspomóc chrześcijan żyjących w krajach, gdzie chrześcijanie są prześladowani
i oczekują naszego wsparcia modlitewnego i materialnego,


2.    Nabożeństwo za zmarłych – wypominki, będziemy odprawiać w listopadzie codziennie o godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej.


3.    Jutro w poniedziałek, 11 listopada, przypada 101 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, w tym dniu obchodzimy święto państwowe; zapraszamy o godz. 12.00 na Mszę św. w intencjach naszej Ojczyzny.


4.    Zapraszamy w najbliższy czwartek 14 listopada o godz. 20.00, do kaplicy Jezusa Miłosiernego,  na wspólną modlitwę mężczyzn, którzy chcą się modlić za swoje żony, dzieci i całe rodziny.


5.    W piątek, 15 listopada podczas Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata, w intencji o łaskę poddania się Jezusowi chrystusowi Królowi w życiu osobistym i społecznym w naszej Ojczynie. Do udziału w Nowennie zapraszamy wszystkich wiernych.


6.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 10.11.2019 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski

.