Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
XXXIII NIEDZIELA ROKU

1.     Dzisiaj: 


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz  Miłujcie się,


•    o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych,


•    przed kościołem u Sióstr zakonnych można nabyć kalendarz na 2020 rok, który jest wsparciem dla budującej się szkoły na placówce misyjnej w Chamuka w Afryce, gdzie pracują siostry z naszego Zgromadzenie, 

 
2.    Nabożeństwo za zmarłych – wypominki, będziemy odprawiać w listopadzie codziennie o godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej.


3.    Jutro, w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 do godz. 24.00 prowadzimy adorację Najświętszego Sakramentu i w intencji licznych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych; natomiast w wtorek zapraszamy na adoracje po Mszy św. o godz. 12.00 do godz. 18.00. Na poszczególne godziny adoracji są zaproszeni członkowie grup duszpasterskich, szczegółowy plan jest wywieszony w gablotach przed kościołem, to nie znaczy, że inni nie mogą być na modlitwie; zapraszamy wszystkich do licznego uczestnictwa w modlitwie naszej Archidiecezji o powołania kapłańskie i zakonne, niech nie zabraknie adorujących Najświętszy Sakrament. Zapraszamy wszystkich.


4.    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w niedzielę 24 listopada o godz. 19:00 do sali w domu parafialnym na spotkanie w Uroczystość Chrystusa Króla – święto patronalne Akcji Katolickiej.


5.    W następną niedzielę, w uroczystość Chrystusa Króla zapraszamy o godz. 20.00 na koncert chóru Pomorskiej Akademii  Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, pod dyrekcją Ryszarda Handke i Barbary Halec.  


6.    Solenizantom i jubilatom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa.
Za wszelką życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 17.11.2019 r.                                             / - / ks. Zdzisław Brzozowski.