BOŻE CIAŁO


1.    Dzisiaj :

 
•    uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Msze św. odprawiamy o godz. 7.00, 8.00, 9.30, 11.00, po której wyruszy procesja Eucharystyczna ulicami naszego Osiedla do czterech ołtarzy. Na zakończenie procesji odprawimy Mszę św. około godz. 13.00 oraz wieczorna o godz. 18.00. Trasa procesji z placu kościelnego ul. Księżnej Anastazji, Przyjaciół Żołnierza, Pasterską, Jarogniewa, Barlickiego, Myśliwską, Świętoborzyców i Księżnej Anastazji na plac kościelny. Udział w procesji nikogo nie zwalnia w tym dniu z uczestnictwa we Mszy św.

2.    Miesiąc czerwiec jest poświecony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.  


3.    Dekretem Ks. Arcybiskupa, ks. Krzysztof Conder z dniem 14 czerwca został zwolniony z obowiązków wikariusza naszej parafii i mianowany proboszczem parafii św. Stanisława biskupa i męczennika w Klępiczu. Dziękujemy za trud pracy w naszej parafii, życząc błogosławionych owoców w pracy duszpasterskiej na samodzielnej placówce. Pożegnalną Mszę św. proboszcz nominat odprawi w sobotę 13 czerwca o godz. 12.00.


4.    Uczestników nabożeństw w świątyni wciąż obowiązuje zasada  zakrywania ust i nosa. O zachowanie tych samych zasad prosimy uczestników procesji Bożego Ciała.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca w tym niełatwym czasie. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 11.06.2020 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski