XII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.00 razem z dziećmi, które były dzisiaj u I Komunii św. na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa,  


2.    Miesiąc czerwiec jest poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.


3.    Konferencja Episkopatu Polski przypomina,  że w kościołach i innych obiektach kultu religijnego:
a) uczestnicy mają obowiązek zakrywania ust i nosa, za wyjątkiem sprawujących kult religijny,
b) nie obowiązuje żaden limit osób,
c) nie ma obowiązku zachowania odległości 2 metrów między osobami; oczywiście jeśli jest to możliwe, to dla względów bezpieczeństwa sanitarnego można zachować dystans, jednak nie jest to obowiązek prawny - w budynku kościoła wystarczą maseczki wszystkich uczestniczących w liturgii, dotyczy to także konfesjonału.


4.    Jutro w poniedziałek, o godz. 19.00 zapraszamy małżonków na Mszę św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich.


5.    W czwartek o godz. 20.00 zapraszamy do kaplicy Jezusa Miłosiernego mężczyzn, modlących się za swoje żony i całe rodziny, na adorację z czytaniem Słowa Bożego i modlitwę różańcowa w intencji powstrzymania pandemii coronawirusa na świecie.


6.     Informujemy, że kolejna zbiórka makulatury i nakrętek plastikowych odbędzie się w dniach 26 – 28 czerwca (piątek, sobota, niedziele tego tygodnia).


7.    Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza w niedzielę 28 czerwca  o godz. 19:00 do sali w domu parafialnym na wykład Sylwii Grabowskiej nt. Moc, wartość i znaczenie przebaczenia w procesie nawracania.


8.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca w tym niełatwym czasie. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!Szczecin, 21.06.2020 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski