XX NIEDZIELA ROKU

 1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela oraz Miłujcie się,


•    wobec tragedii, jaka miała miejsce w ostatnich dniach w Bejrucie, ta niedziela jest Dniem solidarności w modlitwie z mieszkańcami, dotkniętymi cierpieniem,  


2.    Zgodnie z zarządzeniem  Konferencji  Episkopatu Polski, w niedzielę, 23 sierpnia do skarbony w przedsionku kościoła będzie można złożyć swoją ofiarę przeznaczoną na pomoc poszkodowanym w Bejrucie.


3.    Dekretem Księdza Arcybiskupa, z dniem 24 sierpnia,  nowym wikariuszem naszej parafii został mianowany ks. Marek Kawa dotychczas pracujący w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Bielicach. Witając w naszej parafii życzymy błogosławionych owoców w trudzie pracy duszpasterskie.


4.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 16.08.2020 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski