XXI NIEDZIELA ROKU.


1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    wobec tragedii w Bejrucie, do skarbony w przedsionku kościoła można złożyć swoja ofiarę przeznaczoną dla mieszkańców dotkniętymi cierpieniem,  


2.    W środę, 26 sierpnia przypada uroczystość Najświętszej Marii Panny Częstochowskiej. Zapraszamy w tym dniu do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30,  12.00  i 18.00. Podczas każdej Mszy św. odnowimy Śluby Jasnogórskie Narodu Polskiego.


3.    Przez ostatni miesiąc pomagał nam w pracy duszpasterskiej ks. Robert Bałuka, dziękujemy za trud pracy w naszej parafii, życząc błogosławionych owoców  w parafii  pw. św. Mikołaja w Wolinie. Dekretem Księdza Arcybiskupa, z dniem 24 sierpnia,  nowym wikariuszem naszej parafii został mianowany ks. Marek Kawa dotychczas pracujący w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Bielicach. Witając w naszej parafii życzymy błogosławionych owoców w trudzie pracy duszpasterskiej.


4.    Uprzejmie informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia br.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 23.08.2020 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski