XXVIII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe,


•    do skarbony w przedsionku kościoła można złoży swoją ofiarę w ramach XX Dnia Papieskiego jako nasza pomoc dla stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia,


2.    Miesiąc październik jest poświęcony czci Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.15. Dzieci mają swoje nabożeństwa we wtorek, środę i czwartek
o godz. 17.30, natomiast w poniedziałek i piątek o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa młodzież klas VII i VIII.


3.    W ramach obchodów XX Dnia Papieskiego, w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II w naszej parafii odbędzie się w sobotę, 17 października festiwal Pieśni Sakralnej.
W sobotę po Mszy św. wieczornej i różańcu zapraszamy na koncert Mszy św. jazzowej, w wykonaniu zespolonych chórów i orkiestry, pod dyrekcją p. Iwony Salamon. Wstęp jest wolny zapraszamy na to wielkie wydarzenie kulturalne.  Natomiast w niedzielę, 18 października o godz. 15.00 odbędzie koncert finałowy, podczas którego zostanie wykonana litania do św. Jana Pawła II.


4.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 11.10.2020 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski