XXIX NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela oraz Miłujcie się,


•    o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe, w intencji polskich misjonarzy pracujących na placówkach z dala od Ojczyzny,


•    rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem „Oto ja poślij mnie”, ofiary składane w dniu dzisiejszym do skarbony w przedsionku kościoła przeznaczamy na misje katolickie prowadzone przez misjonarzy z Polski, jeśli potrafimy podzielić się swoim dobrem, to bardzo o ten gest w dniu dzisiejszym prosimy,


•    zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Polski liczymy wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii św., przepraszamy za utrudnienie przy wyjściu z kościoła,


2.    Miesiąc październik jest poświęcony czci Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.15. Dzieci mają swoje nabożeństwa we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.30, natomiast w poniedziałek i piątek o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa młodzież klas VII i VIII.


3.    W czwartek, 22 października przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 7.00, 12.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. oddamy część relikwiom Świętego.


4.    Informujemy, że kolejna zbiórka makulatury na misje oraz plastikowych nakrętek odbędzie się w dniach 25 – 27 października (piątek, sobota, niedziela).


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 18.10.2020 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski