XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Dzisiaj:
 • polecamy gazetę Niedziela, a w niej głos o mocy słowa i odpowiedzialności za to co się mówi lub wykrzykuje,

 • przed kościołem nasze Siostry rozprowadzają kalendarze na przyszły rok. Ofiary są przeznaczone na dokończenie budowy szkoły w Hamuka,

 • o godzinie 17:30 nabożeństwo wypominkowe za zmarłych

 • o godzinie 20:00 ostatni dzień wspólnej modlitwy w ramach inicjatywy „Różaniec do granic nieba”.  Zachęcamy do modlitwy w intencji Ojczyzny, o ustanie pandemii i wynagrodzenie Bogu za wydarzenia ostatnich tygodni.
 1. Informujemy, że zostało włączone ogrzewanie w kaplicy i w kościele - prosimy, aby pamiętać o zamykaniu drzwi wejściowych.

 2. Okazja do zyskania odpustu za zmarłych została w tym roku rozszerzona na osiem dowolnie wybranych dni listopada. Skorzystajmy z tej możliwości.  

 3. Nabożeństwo za zmarłych – wypominki, będziemy odprawiać w listopadzie codziennie o godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej.

 4. W 102. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godzinie 12:00. Natomiast  po wieczornej Mszy św. zapraszamy do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych..

 5. Mężczyzn, który pragną modlić się za swoje żony zapraszamy w czwartek na godzinę 20:00 do kaplicy Jezusa Miłosiernego na Adorację, rozważanie Słowa Bożego.

 6. Jest już dostępna księga intencji na następny rok kalendarzowy. Jeśli ktoś pragnie, aby Msza św. była odprawiona w jakimś konkretnym dniu to teraz jest najlepszy czas, aby tą datę wybrać.

 7. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

  

Szczecin, 08.11.2020                                                                       wz ks. Maciej Piotrowski