III NIEDZIELA ADWENTU

 1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela, można też nabywać opłatki na stół wigilijny, ofiary składane z tej okazji w całości przeznaczamy na budowę nowych organów w naszym kościele,


•    przed kościołem grupa Caritas rozprowadza świece na stoły wigilijne oraz kartki świąteczne, dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na potrzeby ludzi biednych i potrzebujących, w przedsionku kościoła jest też wystawiony kosz, gdzie można składać dary żywności dla potrzebujących,

2.    Adwent, jest radosnym czasem oczekiwania na przyjście Pana Jezusa na Boże Narodzenie oraz drugie przyjście na końcu czasów. Radosnego oczekiwania uczy nas Maryja, dlatego w Adwencie gromadzimy się na Mszy św. ku czci Matki Bożej. Codziennie zapraszamy na Msze św. roratnie o godz. 18.00, a w sobotę o godz. 6.15.


3.    Zapraszamy w środę 16 grudnia po zakończonych roratach o godz. 18.00 na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu.


4.    Jeszcze w tym tygodniu  trwa akcja „Paczuszka dla Maluszka”. Żeby wziąć w niej udział, można wziąć bombkę z choinki ustawionej przy wizerunku Wieczerzy Pańskiej i przygotować paczkę.


5.    Uprzejmie informuję, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 18-20 grudnia br.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 13.12.2020 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski