IV NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela oraz świece – gromnice na święto Matki Boskiej Gromnicznej

,
2.    Jutro 1 lutego, pierwszy poniedziałek miesiąca, zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. za zmarłych cierpiących w czyśćcu, po Mszy św. spotkanie formacyjne grupy Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.


3.    We wtorek, 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie nazywane świętem Matki Boskiej Gromnicznej.
Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30,  7.00,  9.30, 12.00 i 18.00, podczas każdej Mszy św. będziemy poświęcać świece – gromnice.


4.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lutego. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. podczas której modlić się będziemy o liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek spowiedź od godz. 15.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych
z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.
W sobotę swoje imieniny obchodzi s. Dorota Lech, podczas wieczornej Mszy św. o godz. 18.00  będziemy modlić się w intencji siostry Doroty, dziękując za dobro jakie czyni Bóg przez jej posługę w naszej parafii.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 31.01.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski