V NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela,


•    po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca,


•    pierwsza niedziela lutego, po każdej Mszy św. oddajemy cześć Chrystusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie,


2.    W czwartek,  11 lutego obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Jest to XXIX Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chorych wraz
z opiekunami na Mszę św. o godzinie 12.00. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa i obostrzenia sanitarne podczas Mszy św. nie możemy  udzielać sakramentu namaszczenia chorych wszystkim obecnym,  zapraszamy do naszej świątyni będziemy modlić się za wszystkich chorych. W koniecznych przypadkach po Mszy św. udzielimy indywidualnie sakramentu namaszczenia.


3.    W poniedziałek, 15 lutego przypada liturgiczne wspomnienie bł. Michała Sopoćki – spowiednika św. Faustyny Apostołki Miłosierdzia Bożego. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 dokonamy uroczystego poświęcenia epitafium bł. Michała Sopoćki umieszczonego w kaplicy Jezusa Miłosiernego.


4.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 7.02.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski