VI NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia prasę katolicką tygodnik Niedziela oraz nowy numer „Miłujcie się”


2.    Jutro w poniedziałek, 15 lutego przypada liturgiczne wspomnienie bł. Michała Sopoćki – spowiednika św. Faustyny Apostołki Miłosierdzia Bożego. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 dokonamy uroczystego poświęcenia epitafium bł. Michała Sopoćki umieszczonego w kaplicy Jezusa Miłosiernego. Zapraszamy do licznego uczestnictwa.


3.    W Środę Popielcową, 17 lutego, rozpoczynamy Wielki Post. W tym dniu odprawiamy Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 6.30, 7.00, 9.30, 12.00, 17.00 z udziałem dzieci i o godz. 18.00. W Środę Popielcową obowiązuje ścisły post, w tym dniu Biuro Parafialne jest nieczynne. Przypominamy, że chrześcijanie wszystkich obrządków w Wielkim Poście nie urządzają i nie uczestniczą w zabawach tanecznych.


4.    W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej: dzieci o godz. 16.30, ogólna o godz. 17.30 i młodzież o godz. 19.00. Natomiast w niedzielę zapraszamy o godz. 17.15 na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.


5.    W następną niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi o. Józef Szczecina – redemptorysta.
Ramowy program rekolekcji jest następujący: Msze św. z naukami rekolekcyjnymi w dni powszednie o godz. 9.30, 12.00 i 18.00. Szczegółowy plan rekolekcji jest umieszczony w gablotach. Bardzo serdecznie prosimy o modlitwę w intencji tych rekolekcji.


6.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 14.02.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski