II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.    Dzisiaj :  


•    Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z misjonarzami, ten dzień jest dobrą okazją, aby solidarnie naszą modlitwą i ofiarą wesprzeć Kościół w krajach misyjnych, dlatego w przedsionku kościoła do skarbony można złożyć swoją ofiarę przeznaczoną na pomoc polskim misjonarzom pracującym z dala od swojej Ojczyzny,


•     o godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym,


2.    W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej: dzieci o godz. 16.30, ogólna o godz. 17.30 i młodzież o godz. 19.00. Natomiast w niedzielę zapraszamy o godz. 17.15 na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.


3.    Jutro 1 marca, pierwszy poniedziałek miesiąca, zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. za zmarłych cierpiących w czyśćcu, po Mszy św. spotkanie formacyjne grupy Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.


4.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca marca. Przypominamy o spowiedzi miesięcznej. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. podczas której modlić się będziemy o liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek spowiedź od godz. 15.00, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, o godz. 18.00 Msza św. przebłagalna za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 28.02.2021 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski